toshiba 32la3b63dt PVR kaydı yapabiliyor mu?

E Çevrimdışı

eskihoca

Yeni Üye
31 Mar 2021
10
54
toshiba 32la3b63dt PVR kaydı yapabiliyor mu?Menülerde kayıt ile ilgili bir bölüm yok.Yazılım ile PVR kayıt özelliği açılabiliyor mu?Flasha veya harici diske kayıt yapmak isitiyorum.

255ee7be13210e803.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yazılım mb211 swprofile

3ebd13a5309a6c461.jpg

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

eskihoca

Yeni Üye
31 Mar 2021
10
54
Forumda yeniyim.Androitte de oluyor biliyorum.

@ M mesutank bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

teraspy teraspy yardımınızı bekliyorum.

58ceeefa8e4593505.jpg

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
4. maddeyi uygulayın

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
konu doğru yere taşındı , sizin tv android değil. bi üsteki verdiğim kısımda modlama işlemini oku ardından 4 ü uygula çözüm seninle

E Çevrimdışı

eskihoca

Yeni Üye
31 Mar 2021
10
54
F fikoloji teşekkür ederim.Bu olayda yeniyim.Daha detaylı anlatım var mı?
Hangi program kullanılıyor.
Nasıl indirebilirim.
tv orjinal yazılımı gereklimi ?
Nasıl indirebilirim?

F fikoloji Modlama için hangi program kullanılıyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
aslında dedim ama anlayamadınız sanırım, çünkü o konuda herşey dataylı yazıyor
öncelikle modlama kısmına bakın,
1-Modlama islemi yapabilmeniz icin tv mizden profil dosyasini almamiz gerekecek ,bunun icin gerekli aciklama sayin teraspy teraspy nin isledigi konuda mevcut,Linkteki konuyu inceleyin. Vestel tv profil alma dosyaları -tümü- profili al
2- editör programını indir Vestel toolbox "Prime video" ve "Amazon Alexa" seçenekli toolbox dosyası... burada var
3- aldığın dosyayı editör le aç
4 17MB230 anakart ile modlama islemleri anlatimi buradaki 4. maddeyi uygula
5- Profil dosyamizi toolbox programi ile gerekli degisiklikleri yaptiktan sonra tekrar tv mize yüklemememiz gerekiyor.Yükleme islemi icin usb de "profile" isimli dosya aciyorsunuz ve icine islem yaptiginiz profil dosyasini kayit ediyorsunuz.Servis menüsünü actiktan sonra en alttaki secenek olan usb operations secenegi ile tv mize yüklüyoruz ve tv mizi kapatip fisini cekiyoruz ,Tv mizi tekrar actigimizda yeni ayarlar kayit edilmis oluyor,nadir de olsa bazen degisiklikler kayit edilmeyebiliyor, bu durumda tv nizi fabrika ayarlarina döndürerek ilk kurulum yapmaniz gerekebilir.Hepsini denediniz ama istenilen özellik olmadi ise bu tv niz desteklemedigi icin aktif olmuyor demek maalesef yapacak bir sey yok.

E Çevrimdışı

eskihoca

Yeni Üye
31 Mar 2021
10
54
F fikoloji teşekkür ederim.Vestel Toolbox programı ile Telnetten televizyona bağlanıp pvr ayarı aktif edilebilir

mi?anakart modeli yukarıdaki fotoğraftan anladğım kadarıyla Mb211 .Bazı anakartlara telnetle bağlanamadığını okumuştum
77540011f46fff3c6.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt