Toplaşın Hele. Bizim Koro Menşur Olmuş :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Yanlış konuya yazdığımı doğru yere de yazayım...

Koro mu kanala sponsor oldu (₺) kanal mı Koro'ya... :hmm
Hocam bu çakallar TV8 adını kullanıp bütün işletmeleri arıyor ve ''sizinle röportaj yapmak istiyoruz'' diyerek konuya giriyorlar.

Bu işleri de cicili bicili kızlara yaptırıyorlar mutlaka. Önce güzellemeler yapılıp işlerine ne kadar bööyük etkileri olacağı anlatılıyor ve arkasından maliyet kapısı aralanıveriyor. Eee söz konusu bizim koro olunca da kapı doğru kapıymış demek ki :kiskis

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Şöyle ki bu kanal bizim tr de yayın yapan tv8 in uydu versiyonu dış ülkelere çanakla yayın yapıyor hedef kitlesi de gurbetçiler Bu televizyonun yayın akışı bizdekinden farklı olmakla birlikte zaman zaman ortak yayına geçerler dizilerde ve filmlerde. Koronun program hem gurbetçilere yayınlanmış aynı zamanda da o kanalın youtube sayfasına yüklenmiş Muhabir ve kapasitesi konusunda bir fikrim yok beni aşıyor Ben istanbul üniversitesi iletişim fakültesi yüksek lisans mezunuyum :tara

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
264
50
Hocam bu çakallar TV8 adını kullanıp bütün işletmeleri arıyor ve ''sizinle röportaj yapmak istiyoruz'' diyerek konuya giriyorlar.

Bu işleri de cicili bicili kızlara yaptırıyorlar mutlaka. Önce güzellemeler yapılıp işlerine ne kadar bööyük etkileri olacağı anlatılıyor ve arkasından maliyet kapısı aralanıveriyor. Eee söz konusu bizim koro olunca da kapı doğru kapıymış demek ki :kiskis
Aboov:kiskis
Tokatçı tayfası:kas

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Tv8 Türksat'tan yurtiçine yayın yapıyor,bir de Tv8 int var o da Avrupadaki gurbetçilere dönük yayın yapıyor.Acun medya kanalları.Koray'la röportaj yapanlar Tv8 int'in logosunu kullanmışlar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Şöyle ki bu kanal bizim tr de yayın yapan tv8 in uydu versiyonu dış ülkelere çanakla yayın yapıyor hedef kitlesi de gurbetçiler Bu televizyonun yayın akışı bizdekinden farklı olmakla birlikte zaman zaman ortak yayına geçerler dizilerde ve filmlerde. Koronun program hem gurbetçilere yayınlanmış aynı zamanda da o kanalın youtube sayfasına yüklenmiş Muhabir ve kapasitesi konusunda bir fikrim yok beni aşıyor Ben istanbul üniversitesi iletişim fakültesi yüksek lisans mezunuyum :tara
''L1 mi L3 mü?'' diyeyim abi konu nasılsa mümkün olduğunca geyik :kop

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
komşu kızına selam etmeyi unutmuş tilivizyon ayağına hayatında kaç kez gelcek ki :haha:mutlu
Çoktan Kapandı o mevzu abi:haha1:haha1:haha1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yalnız, bizim koro 20 yaşında değilmiydi yahu? :alala
Abi 18 Liğim Ne 20 si ya :haha1:haha1:haha1:haha1

Sempatik bir arkadaş yolu açık olsun diyorum.
Allah razı olsun Sağolun.

Aman tanrım didim ???
Neden abi :haha1 :haha1 :haha1

Vaay Koray ilerleme var,hadi hayırlısı televizyona da çıktın.Bundan sonra herkes seni tanır ve işlerin açılır artık diyelim.Komşu kızları seni kaçırdığına üzülsün. :hihi:bye
:haha1 :haha1 :haha1 :haha1 Allah razı olsun Sağolasın Aynen bende aynı fikirdeyim.

Bir baskın yapmalı dükkanına. :coskun:hihi
Hoşgelirsin Acılı Bi Dürüm Yeriz künefeyide unutmuyalım:hihi:hihi:hihi

Yav seni yerim ? koro adamsın büro özledik seni buralarda
Vallahi bende sizleri çok özledim birazdan bunla ilgili açıklama yazacam ustacım

hayırlı olsun bol kazançlar Koro96 Koro96 kardeşim .
Çok Sağol Abicim Allah razı olsun.

Tebriklerrrr

Şöhretin ilk basamağına ayak basmış yakında dizi filmlerde görürüz :clap2

Meslek hayatında başarılar dilerim kardeşim
Sağolasın Amin Cümlemize.

Valla ben onu bunu bilmem.

Henü zyaptığı işi bile kavrayamamış, becerememiş olan sözde muhabir kızdan daha iyiydi Koro :kiskis
Adamsın Ado Hocamm Bir tanesinnn :ok:ok:ok

Muhabir aceleyle yoldan çevirilmiş abi :sirit
Çok Yoğun Çalışıyorlarmış

Yanlış konuya yazdığımı doğru yere de yazayım...

Koro mu kanala sponsor oldu (₺) kanal mı Koro'ya... :hmm
Valla abi benim bunlardan hiç haberim yoktu onlar aradı ve herşey bi anlık gelişti randevu verdim geldiler.

Vay bee adam Tv8 e çıktı tebrik ederim kendisini
Bir sonraki adım Survivor a katılmak olabilir :krotey
Buralarda olsaydın telefonumun hopörleri bozuldu bak ucuza yaptırırdım ama çok uzak Hatay...
Hayırlı işler dileriz Allah bereketini arttırrsın Koro96 Koro96
Allah razı olsun Kardeş sadece işe değil başımın üstünde yeriniz var herzaman gelin.

TV de böyle bir kanal yok muhtemelen... Youtube şeysi, gerçek Kanal 8 ile de ilgisi yok.

Anladığım kadarıyla, reklam yapmanın tersten atraksiyon yapılmış hali.

Allah, herkesin işini gücünü hayırlı ve bereketli eylesin.
Amin Tv8 İnt ve instagramda yayınlıycaz dediler.

Bu arada Koro96 Koro96 küs mü bize yahu yazmıyor hiç? :alala
Olurmu hiç birtanesin sen yahu teraspy teraspy Emmim nerdesin sen gülüm.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt