TKGS Kanal Sıralama Sorunu

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
S.A Aynı Anakarta Sahip 55UD8200 Kullanıyorum Sizin Bahsettiğiniz Sıkıntıyı Yaşamadım Tkgs Güncellemesi Yaptıktan Sonra Kapatıyorum Kapatılmazsa Kendi Sıralamasını yapıyor İsterseniz vestel Kanal Editörü Verebilirim Pc de Kendinize Göre Düzenlersiniz Kanal Listesi de Verebilirim Ama Tek Uydu lu

Hocam tkgs yi kapattıktan sonra ne önemi var ki :)
Benim istediğim tkgs esnek modda iken kendi kanal sıralamamın olması ve kanal aralarındaki boşluğun olmaması.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Şu an için aynı tv den olmadığı için deneme şansım yok sürekli hazır liste yüklediğim için bahsettiğiniz sorunu da fark etmedim ilk fırsatta denerim V.5.28.7.4 güncel yazılımla çözülebilir. Verdiğim linkteki hazır kanal dosyasını yükleyin TKGS yi esnek moda alın ? Veya yazılımı yükleyin.
Hazır kanal dosyası Link
?
[Gizli İçerik]

V.5.28.7.4 Core update Yazılım link

?
[Gizli İçerik]
Bu yazılım güncelleme işlemi riskli olduğu için çekiniyorum açıkçası :)

? ?
Manuel arama
Frekans 12380
Polarizasyon Dikey
Sembol hızı 27500
Şebeke arama etkin
OK
Liste değişmemesi için
TKGS kapalı veya esnek mod

Denedim ama yine bozuluyor : /
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu bir sorun değil, esnek moda alıp toplu taşıma yaparak numara atlamayı önleyebilirsiniz.
Yazılım otomatik olarak sıralama yapmadığı için bu böyle maalesef. (4-5 yıllık Vestel televizyonumuzda da böyle.)
Aradaki 12 numaralı kanalı sildiğiniz için 11'den 13'e atlıyor.
Ucuz uydu alıcılarında bile olan özellik kaç senedir Vestel televizyonlarda yok.
Gerçi Samsung ve LG'de de böyle bir şey gördüğümü hatırlamıyorum ya. :alala :hihi

Hocam ben kanal falan silmedim ama bende de o şekilde sıralanıyor. Esnek moda alıp toplu taşıma işlemini de yaptım ama bu seferde güncelleme geldikçe yine sıralama bozuluyor.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Esnek mod sıralamayı bozmaması lazım. Önceki yazışmadaki linkini verdiğim yazılımı dener misin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri