TK3 1490 WD kurutmalı çamaşır makinesi Vestel Üretimi mi?

A Çevrimdışı

alptugay

Aktif Üye
7 Nis 2018
62
33
Selamlar,

Annemlerin evinde TK3 1490 WD kurutmalı çamaşır makinesinden mevcut. Aslında zamanında 2014ün başlarında ben anneme hediye olarak Vestel'in CKA-XXL 9614 TE model kurutmalı çamaşır makinesinden almıştım. Ancak annemler yeni evlerine taşınırken mütehait tarafından tüm dairelere bu Teka'nın kurutmalı çamaşır makinesinden takılmıştı. Hal böyle olunca anneme aldığım Vestel geri bana döndü :) Şu anda ben kullanıyorum. Annem de memnundu ben de memnunum.

Neyse konuya gelelim, bu Teka'nın ne kılavuzunda ne başka hiç bir dökümanda üretim yeri, menşei hakkında bilgi verilmiyor. Bende biraz böyle detaylara dikkat ederim her iki makinenin de 29 dakikada yıkama ve kurrutma fonksiyonu var, her iki makinenin 12 dakika hızlı yıkama fonksiyonu var, her iki makine 1 saatlik programa az yük koyunca yarım saate düşürüyor ve max sıkma devrini de 1400den 1200e düşürüyor. Bip bip sesleri aynı filan. Bu detaylara dikkat edince sanki dedim bu makina vestel üretimi. Ama bir bilgiyede ulaşamayınca sizlere sorayım dedim. Bu makinanın Vestel üretimi olup olmadığını teyit edebilecek birilieri var mıdır?

A Ado Sota Sota TEKNOwest teknovest

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri