Tivibu ve aradığını bulmak

E Çevrimdışı

Ebuhasan

Aktif Üye
23 Kas 2018
77
28
Merhabalar! Tivibu'da Seç izle klasöründe aramama rağmen Karayip korsanlarını bulamadım. Ama, Tivibu'nun tanıtım kanalında olduğunu görebiliyorum. Var mı? Yok mu? Her aradığım içeriği bulabilir miyim? Cevaplandırır mısınız? Teşekkürler.

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
İçerikte bulamadıysanız muhtemelen yoktur. İçerikler zaman zaman değişiyor. Kimi filmleri çıkarıp yenilerini ekleyebiliyorlar. Reklam filmi önceden çekildi ise orada görüntüsü var olabilir.

S Çevrimdışı

Smyrna35

Yeni Üye
1 Tem 2019
7
46
Ben de 2 yıldır Tivibu abonesiyim. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi, English Club TV falan vardı. Bunlar sayesinde cazipti. Sinema kanalları vasat. Film yenileme oranları çok düşük.
Seç İzle klasörünü hiç kullanmadım ama Türk Telekomu soyup soğana çevirdiler ve kaçtılar. Şimdi kurumun da Tivibu'nun da ne halde olduğu az çok malum. Nihayet bu ay aboneliğimi sonlandırıyorum ve kurtuluyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben de 2 yıldır Tivibu abonesiyim. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi, English Club TV falan vardı. Bunlar sayesinde cazipti. Sinema kanalları vasat. Film yenileme oranları çok düşük.
Seç İzle klasörünü hiç kullanmadım ama Türk Telekomu soyup soğana çevirdiler ve kaçtılar. Şimdi kurumun da Tivibu'nun da ne halde olduğu az çok malum. Nihayet bu ay aboneliğimi sonlandırıyorum ve kurtuluyorum.
Konunun yeri burası değil ama,eğer kablotv varsa,tercih et bence,kampanya devam ediyormu bilmiyorum ama çok memnunum ben şahsen.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt