Tivibu Uydu Cihazları Hakkında

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Tivibu uydu yayını çanak antenden alır.
Tivibu ev yayını internet modemden alır.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Ben Aile 6gb Tarifiesini kullaniuorum

Hangi Grup Oluyor Bulamadim

1. 2. 3. Gruba gore cikacak para degisiyor

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
@Sota hocam 3. Grupmuşsun sen [emoji846] 1 numara referans gösterirsen aylık 5 tl 2 numara referans gösterirsen aylık 1 tl den süper paket hd yi alabiliyorsun [emoji846]

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
The_SreT' Alıntı:
Hangi paket ayda kaç tl Adem hocam [emoji846]

Ayda 19TL ama hangi paket bilmiyorum, Film kanallarım açık, Belgesellerim açık, Futbol ile hiç işim olmadığından dolayı hiç bir dijital platformda bu güne kadar futbol ile ilgili bir paket almadım. FX vs izleyebiliyorum ama dizi kanallarım pakete dahilmi bilmiyorum hiç merak da etmedim.

TİVİBU ile VESTEL anlaşma yapınca, ben de ''Madem hizmet vereceğiz o zaman tanıyalım bakalım nasıl bir şeymiş'' diyerek inceleyebilmek adına abone olmuştum, halbuki DİGİ ve DSMART vardı zaten.

Neyse canım bu vesile oldu da 2 sene sonrasında diğerlerini iptal edip sadece tivibuyu bıraktım. Sanırım 2015 başlarında abone olmuştum

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Maçlar kapalı ise sizinki sinema paketi Adem hocam. Tabi sizin zamanınızda mobil indirim kampanyası yoktu bu yüzden yüksek ücretle izliyorsunuz uydu üyeliğini. Şuan mobil indirim kampanyası ile süper paketi yani full paket oluyor bu , 1 tl ve 12 tl arasında değişen fiyatlarla izlenebiliyor. Eğer tivibu üyeliğiniz biterse bu kampanyayada geçebilirsiniz [emoji846]

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Adem hocam yeni bi cihaz var mı acaba Vestel in Tivibu için çıkaracağı ? Uydu yada set top box cihazı ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
The_SreT' Alıntı:
Maçlar kapalı ise sizinki sinema paketi Adem hocam. Tabi sizin zamanınızda mobil indirim kampanyası yoktu bu yüzden yüksek ücretle izliyorsunuz uydu üyeliğini. Şuan mobil indirim kampanyası ile süper paketi yani full paket oluyor bu , 1 tl ve 12 tl arasında değişen fiyatlarla izlenebiliyor. Eğer tivibu üyeliğiniz biterse bu kampanyayada geçebilirsiniz [emoji846]

Aman Azizim bu lanet olası kuruluşların bürokrasisi ile uğraşmayayım da bırak 19TL ödeyeyim, Zaten adamların da amaçladığı bu, Yıldırma politikası. Benim Digiyi bırakma sebebim dahi, Daha önce size anlattığım üzere, tehdit bazlı fiyat politikalarıdır. Ben mecbur değiim ki karşılıklı restleşmeye, ama Halkımızın tavrı yüksek oranda bu yönde olması nedeniyle adı KURUMSAL olan firmalar resmen bu ÇİNGENE pazarlığını yapıyorlar.

Aslında sözleşmem bitti zira 2 senelik yapmıştım, yenilemedim, arayıp duruyorlar diye numaralarınıda engelledim telefondan. Ne taahhüt veririm ne indirim isterim, eski paket eski fiyat devam edip gidiyor işte, Zamn yok, İndirim yok :kıskıs:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
The_SreT' Alıntı:
Adem hocam yeni bi cihaz var mı acaba Vestel in Tivibu için çıkaracağı ? Uydu yada set top box cihazı ?

Değiştirdikleri tek şey eski adaptörler. Ufukta da yeni bir cihaz yok azizim.  :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Bu Cıhazda Wifi Var mı

Kablo Cekılecek Demeyın Cok Zoruma Gıder Vallahı :kıskıs:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744