Titan Sungate yazılım eksikleri ve tavsiyeler

A Çevrimdışı

aligokpinar

Yeni Üye
27 Nis 2020
11
52
Değerli arkadaşlarım çok güzel bir cihaz kullanıyorum.Hem bu cihazı tavsiye eden hemde bu cihaz için desteğini hiç eksik etmeyen ustalara sonsuz teşekkür ederim.Cihaz yazılımında gördüğüm eksikleri burdan belirtmek istedim inşallah ustalarımız uygun görüp ilgilenirler.
1. Cihazı hangi kanalda kapatırsak açıldığında aynı kanalda açılıyor. Malum xxx bir kanalda kapattınız ve unuttunuz..Sabah çoluk çocuk evde açtınız cihazı ve durum sıkıntı..Cihaz menüsüne başlangıç kanalı eklenirse bu sıkıntı yaşanmaz..
2.XDREAM bölümünde serverdeki tüm klasörler çalışıyor fakat ..... klasörleri yani adult kalsörlerine basınca veri yok uyarısı geliyor..Yazılımsal bir sorun çünkü farklı bir uygulamada kanallar mevcut...
Şu an için tespitlerim bunlar..Lütfen dikkate alın..Bilgi paylaşıldıkca güzel..Selamlar...

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

erhan1573

Yeni Üye
27 Ocak 2021
27
44
ıp de malum kanalları izlemek istemeyenler için o kanalların olup olmaması gibi bir seçenek yapılabilir

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Kanal sıralama yaparken sıkıntı yaşıyorum. Kanal sıralamasını yapıyorum ama kanal numaraları değişmiyor. 5. Sıraya aldığım kanal numarası 100 ise aynı kalıyor. Neden değişmiyor anlamadım.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Kanal sıralama yaparken sıkıntı yaşıyorum. Kanal sıralamasını yapıyorum ama kanal numaraları değişmiyor. 5. Sıraya aldığım kanal numarası 100 ise aynı kalıyor. Neden değişmiyor anlamadım.
SEVGİLİ memed, TKGS açık kalmış sende kapatırsan, dünyanın en basit, ve çoklu taşıma çözümü sunan cihazı ile karşı karşıyasın :)

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
ıp de malum kanalları izlemek istemeyenler için o kanalların olup olmaması gibi bir seçenek yapılabilir
sevgili Erhan, biraz açarsan yardımcı oluruz :) çünkü onlarca iptv uygulaması ve bölümü var, her bölüm için ayrı tavşan gizleme seçenekleri mevcuttur Sungate TITAN da.

ilk fırsatta +18 TAVŞANLAR nasıl gizlenir e dayir bir anlatım yapacağım sizler için...

TITAN içerik Giçleme geri çağırma işlemi

Son düzenleme:
OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
TITAN içerik Giçleme geri çağırma işlemi

P Çevrimdışı

peakyblinders

Yeni Üye
25 Ağu 2020
19
Bir çok dahili veya sungate titan gibi harici uydu alıcı cihazlarında, kendi epg bilgisi olmayan bir çok kanalın bu bilgileri, tivibu spor ve bein sports haber kanallarında 15 20 saniye bekleyince geliyor. Nedense bu cihazda olmuyor. tv8 ve show tv gibi çok izlenen ulusal kanalların da olduğu epg bilgilerini tivibuspor frekansından alamıyor. Octagon sx88+ modelinde bunu bir güncelleme ile çözmüşlerdi. Benzer altyapıdaki titan ve hiremco serilerinde ve bazı next ürünlerinde durum ise aynı.

Ayrıca internet epg özelliği olmasına rağmen tanımlayacağımız bir xml dosyası ve menü olmadığından özelliğin de altı biraz boş kalıyor.

En azından bu derece destek olan sungate titan için, tivibuspor kanalındayken bu frekansdan epgleri diğer cihazlar gibi çekebilecek şekilde ufak bir düzeltme gelse çok iyi olabilir.

P Çevrimdışı

peakyblinders

Yeni Üye
25 Ağu 2020
19
Wi-fi sorunu konusunda garip bir şey farkettim. Bağlantı sağlayamadığı, ip alamadığı zamanlarda, ne zaman sinyali kötü olup açılmayan bir uydu kanalına geçiyorum, kablosuz bağlantıyı anında sağlıyor. :)

M Çevrimdışı

must1288

Yeni Üye
21 Nis 2021
2
50
Stalkerde kategori taşıma var, fakat kanalları taşıma yok. Eklenebilir mi acaba Mesut ustam. İyi çalışmalar.

A Çevrimdışı

aligokpinar

Yeni Üye
27 Nis 2020
11
52
kumanda arızalanırsa yenisini temin edebilirmiyiz? Elimde akıllı kumanda var ama bir türlü bu cihaza uyarlayamadım ne yapmalıyım bilgisi olan lütfen yardımcı olsun iyi geceler

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
iptv için, ara belleğe almanın manuel olarak değiştirilebileceği bir sistem üstünde çalışıyordu sungate ekibi? sonuca yaklaşıldı mı acaba?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
iptv için, ara belleğe almanın manuel olarak değiştirilebileceği bir sistem üstünde çalışıyordu sungate ekibi? sonuca yaklaşıldı mı acaba?
İki farklı üretim var,umarım haklı çıkmam ,düne kadar iyi giden yazılım desteği sanırım bu nedenle sıkıntıya girdi bana göre.Bana verilen test cihazda sıkıntısız kullanılıyordu her şey,ne oldu ise yeni model titandan dolayı oldu sanki,kumanda farklı deniliyor ama sanki değil gibi ,yaklaşık 150-200 tl kumanda farkı mı olur:)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt