Ticari taksiler nereye şikayet edilir?

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Arkadaslar bu aksam eve gitmek icin duraktan taksi cagirdim.adam taksimetre acmadi.bindigim yer ile ev arasinda 1800 metregibi mesafe var.benden 20 tl para istedi.ben daha once 15 tl ye ayni mesafeye geldigimi soyledim.adam bana elindeki durak fiyat listesini falan gostermeye calisti.ben sinirle hic bakmadim.cikarip parasini gorusecegiz diyerek daha fazla uzatmadan verdim.ayni mahallede oldugumuzdan adam benim babami falan taniyor.plakayi aldim.bunu nereye sikayet edebilirim?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Eğer İstanbul içinde ise buna beyaz masa bakmıyor mu? Fikir amaçlıdır bazı yerlerde tek masa diye de geciyor. Bence bunlar bakar çünkü bazı ticari minibüs veya itte lerde beyaz masa yada tek masa yazıyor

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hukuk çiğnemenin helal olarak görüldüğü bir ülkede hukuksuzluga karşı hiçbir şey yapamazsınız. Muhatabınız taksiciler odası ancak sonuç alamazsınız.
Karamsarlık olur diye bu paragrafta yazılanlara benzer şeyler yazacaktım vazgeçmiştim konuyu görünce maalesef ki yazıldığını görünce, üzüldüm ama duygularıma tercüman olunduğu için de teşekkür ederim.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Hukuk çiğnemenin helal olarak görüldüğü bir ülkede hukuksuzluga karşı hiçbir şey yapamazsınız. Muhatabınız taksiciler odası ancak sonuç alamazsınız.
yerel haber sitesinde gördüm.buranın valisi takscilerle alakalı düzenleme yapılacağını açıklamış.bende o yerel haber sıtesının whatsap hattımı yazıp durumu anlattım ama haber yapmadılar.otomobilciler odasına yazdım onlarda geri dönüş yapmadılar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri