TF hk. Rica ve öneri.

G Çevrimdışı

gkhn08 

Aktif Üye
13 Mar 2020
78
32
Merhabalar Karadeniz'den Artvin'den herkese selamlar.
Sayın TF yoneticileri abilerim, kardeşlerim.
Sizlere bir önerim,bir ricam var.
Ricama-önerime gecmeden önce durumu anlatmam daha aydinlatici olacaktir.

Yazları şehirden kırsala köyüme gidiyorum coğrafyamiz dolayisiyla bu tv lerde en kaliteli operator biziz denizde,koyda,dağda,bayırda,çayırda en iyi çeken operator biziz diyen Turkcell maalesef kapsama alani disinda oldugumuz icin (kapsama alani disinda oldugumuzu kendileri iletti) internette cekim sorunu yasiyoruz defalarca talep actik Btk ya sikayet ettik fakat sonuc sifir yapabilecekleri bisey yokmus! her neyse foruma evimdeyken zar zor girebiliyorum (bir sayfanin yuklenmesi abartisiz 1dk yi gecebiliyor coğu zaman sayfayi tekrar tekrar yenilemek durumunda kalabiliyorum) telefon ceken bir yer bulunacak sabit duracak o sekilde zar zor Tavsiye forumunu cok seviyorum ve sureklide takip etmek istiyorum.
Önerim ve ricama gececek olursak, DH deki gibi forumun mini surumunu yapabilirmisiniz, konu icindeki gorsellerin istege bagli acilabildigi,avatar icon, görsellikten arindirilmis sade bir surum yapabilirmisiniz? bu sayede dusuk internetle hem hizli yuklenecektir hemde internet paketinden cok az dusum olacaktir. İsteyen normal bu haliyle isteyende sade lite mini surumuyle kullanabilecektir.
Selamlar,saygılar...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İlgi alaka ve iyi temennileriniz için teşekkürler.
Telefondan Chrome uzerinden baglaniyorsaniz veri tasarrufu modu var biraz daha etkili olabilir.
Diğer konular için adminden yorum almak gerekir.
Sota Sota

Bı ara şu mini denen tarzda siteye girdim çok hoşlanma dim.☺️
Biz iPhone gibi kaliteden ödün vermeyelim ?

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Hoşgeldin öncelikle.
Çakal mod, on,
Turkcell i ara, superbox kurulum düşünüyorum. Yerinde bağlantı testi ve hız tespiti yapabilir miyiz ? 7/24 kamera bağlantısı kuracağım, de. Gelen arkadaşla git. Gerisi, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez olur büyük ihtimalle. Şebeke geldiğinde vazgeçtim dersin. ? Şimdi onlar düşünsün !! ??

Çakal mod, off.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Fotoğraflar için,hatta filmler için spoyler kullanılabilir ,neden aklıma gelmedi ki :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri