Test İçin Küçük Bir Rica

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dostlar Selam; FG Europe firmasının ürünlerini alan dostlarımız için özellikle WİFİ kit konusunda kısa yoldan ve güvenli alışveriş yapabilmeleri adına firmadan rica ettik, Kendi web sitelerine düzenleme yapıp müşteri talep öneri formu hazırladılar, Ahmete'de rica ettik ana sayfaya ekledi bunu ücretsiz ve hiç bir beklentisi olmadan. Birçok arkadaşımız da forum kodu ile burada ciddi indirimli wifi kit satın aldı vs her şey buraya kadar güzel lakin belli aralıklarla forum üzerinden siteye ulaşılamama durumu söz konusu, ara ara ben kontrol ediyorum lakin bu durum sadece bana özel mi anlayamadım. Rica etsem, ana sayfadaki MİDEA bölümünü bir kontrol edermisiniz sizde durum nedir?

Bendeki durum aynen şu;

tvdf4214842ba1d388.jpg

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,073
Sayfa yenile
Ön bellek temizle
Yapmaniz.
  1. Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
  2. Sağ üstteki Diğer'i seçin.
  3. Diğer araçlar Tarama verilerini temizleyin'i seçin
  4. Bir zaman aralığı Çerezler ve diğer site verileri Verileri temizle'yi seçin.
Sık kullanınlara kayıtlı olabilir.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İnternet servis sağlayıcı ile alakalı bir sorun kullandıkları dns sunuculardan kaynaklı sorunlar

Opera tarayıcı vpn ücretsiz vpn ile sorunsuz açılır engelli yasaklı kapalı olmayan siteler
ISS dns sunucusu kaynaklı erişim dışı olabiliyor geçici bir süre girilmiyor Sonra tekrar
siteye giriş yapılabiliyor sebebini tam anlamadım yaşanan durumun özeti bu bende anlam veremedim.
Böyle bir sorun olduğunda opera vpn ile aşıyorum yada modemi yeniden başlatmak lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bende de açılıyor ama gelen-giden yok ,bari bir matara verilseydi :kiskis

alodan-185.png

Geri
Üst Alt