Test Canlı Yayın

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
590
45
Morgul'un felan hazır redüktörlü motorları da var. Onlara bir de zincir koydun mu tadından yenmez :)

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
65
Sevgili dostum, bir an önce yedek batarya sorununu çözmelisin...

Dostum hevesini kırmak için söylemiyorum ama, harici şarj etmenin kötü tarafları bu işte. Stüdyoda, canlı yayın yaparken, dahili şarj osa, sürekli devam etme şansın olurdu... Bana göre bu kameranın en büyük eksisi bu. Hem Logger kamera olarak hazırlanmış hemde dahili şarjı yok...

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Sevgili dostum, bir an önce yedek batarya sorununu çözmelisin...

Dostum hevesini kırmak için söylemiyorum ama, harici şarj etmenin kötü tarafları bu işte. Stüdyoda, canlı yayın yaparken, dahili şarj osa, sürekli devam etme şansın olurdu... Bana göre bu kameranın en büyük eksisi bu. Hem Logger kamera olarak hazırlanmış hemde dahili şarjı yok...
Var var, alıyor onu da Adem usta inşallah

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Heeee oki doki, ama içinde bahsettiğim redükte denen zımbırtı var bunlarda da :ok

Hayat kurtarır redükasyon :kiskis

Benim çocuklar küçükken ağır devir motor ile redükte sistem puset sallama kolu yapmaya uğraşmıştım da ses sorununu çözememiştim 90 lı yılların koşullarında :ok
Fiyatı pahalı gelebilir ancak mangala özel yapıldığı için çok değerli, kanalda videoları var izlenebilir

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Fiyatı pahalı gelebilir ancak mangala özel yapıldığı için çok değerli, kanalda videoları var izlenebilir
40 TL lik kuluçka motoru kullanmışlar kanca çatal + şiş
Ben 20 TL'ye motoru aldım zamanında 40 TL'ye kanca çatal almıştım çin den 39 TL'ye 6 adet şiş almıştım
100 masraf yaptım güncel link paylaşıyım profilden motor için mangala göre raf yapmaya kaldı iş

Aşağıda verdiğim linklerdeki malzemeleri alıp kendimiz yaparsak 220 TL masrafla işlem tamam

işin içine mangal girince çok yüksek fiyat çekiyorlar bence...

H117fb40c79f141919fabbc68d286959eV.webp

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
40 TL lik kuluçka motoru kullanmışlar kanca çatal + şiş
Ben 20 TL'ye motoru aldım zamanında 40 TL'ye kanca çatal almıştım çin den 39 TL'ye 6 adet şiş almıştım
100 masraf yaptım güncel link paylaşıyım profilden motor için mangala göre raf yapmaya kaldı iş

Aşağıda verdiğim linklerdeki malzemeleri alıp kendimiz yaparsak 220 TL masrafla işlem tamam

işin içine mangal girince çok yüksek fiyat çekiyorlar bence...

H117fb40c79f141919fabbc68d286959eV.webp

şimdi buradaki mevzu şu bu ürünler tam mangala uygun ölçülerde üretim adeti düşük olduğu içim bir nevi butik üretim oluyor pahalı olduğunu baştan dedim zaten ancak örnek olsun diye verdim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
şimdi buradaki mevzu şu bu ürünler tam mangala uygun ölçülerde üretim adeti düşük olduğu içim bir nevi butik üretim oluyor pahalı olduğunu baştan dedim zaten ancak örnek olsun diye verdim
kuluçka motoruna paslanmaz kutu yapmışlar şişler ona göre boy boy kulanılacak mangal boyuna göre ayarlamışlar

Yukarı aşağı mesafe ayarlama olayıda yok zaten tanıtımı yapılan mangallar pahalı mangalar

Bu mangalları bütçesi yüksek kişiler alıyor hitap edilen kesim zengin kesim olduğu için fiyat normal bence

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
kuluçka motoruna paslanmaz kutu yapmışlar şişler ona göre boy boy kulanılacak mangal boyuna göre ayarlamışlar

Yukarı aşağı mesafe ayarlama olayıda yok zaten tanıtımı yapılan mangallar pahalı mangalar

Bu mangalları bütçesi yüksek kişiler alıyor hitap edilen kesim zengin kesim olduğu için fiyat normal bence
Ben de onu diyorum ayrıca kanalını da takip et yotube dan bir babası var ömre bedel

Geri
Üst Alt