Teşhir tv q70 alınır mı ??

O Çevrimdışı

ogustos

Yeni Üye
21 Ara 2019
6
35
Arkadaşlar Vatan Bilgisayarda Samsung Kapalı Kutu Q60 Fiyatı 6400 teşhirdeki Q70 6500 Liradan veriliyor.
Oradaki arkadaşlar 8 aydır ürünün açık olduğunu söylüyor. Kapalı kutu bulmamın zor olduğunu (Q70) için çok kararsız kaldım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bildiğim kadarı ile Can abim ürünü görmek güvenmek kaydı ile ''alınabilir'' diyordu ancak ben hiç taraftar olamadım teşhir ürünlerin alınmasına zira zaten 3-5 yıllık ömrünün 1/5 ini yemiş oluyor burada.

Ev tipi kullanım da değil ki kardeşim, bu adamlar sabah 8-9 da açıp gece Allah bilir kaçta kapatıyor veya kapatıyor mu o da belli değil.

Ayrıca hangi Q70?

65 ise hemen al :kiskis

O Çevrimdışı

ogustos

Yeni Üye
21 Ara 2019
6
35
Q70 55 ekran malesef hocam tv gözle bir sıkıntı anlamadım ama usb'den takıp izleyebileceğim sıkıntılarını görebileceğim bir eklentimiz var mı? ya da kapalı q60 mı almalıyım A Adem Helvacı

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Q70 55 ekran malesef hocam tv gözle bir sıkıntı anlamadım ama usb'den takıp izleyebileceğim sıkıntılarını görebileceğim bir eklentimiz var mı? ya da kapalı q60 mı almalıyım A Adem Helvacı

Bu videodaki uygulamayı telefonuna kur (Andorid telefon olmalı) Sonra mağazaya git, tv yi aç, WİDİ özelliğini aktif et ve telefonunu bağla.
Uygulamayı çalıştır ve paneli dikkatlice incele, her renkte tek tek bak bakalım ölü pixel veya canlı pixel var mı?
Özellikle beyaz ekranda dikkatli bak, çalıştığı süre zarfında tozlanma islenme belirtileri var mı?
Q70 hafife alınacak tv değil. 8500den yüksek normal satış fiyatı, Adamlar belki de iyilik yapıyor ama biz temkinli olmak zorundayız.

W Çevrimdışı

winpeace 

Aktif Üye
7 Kas 2019
83
44

Bu videodaki uygulamayı telefonuna kur (Andorid telefon olmalı) Sonra mağazaya git, tv yi aç, WİDİ özelliğini aktif et ve telefonunu bağla.
Uygulamayı çalıştır ve paneli dikkatlice incele, her renkte tek tek bak bakalım ölü pixel veya canlı pixel var mı?
Özellikle beyaz ekranda dikkatli bak, çalıştığı süre zarfında tozlanma islenme belirtileri var mı?
Q70 hafife alınacak tv değil. 8500den yüksek normal satış fiyatı, Adamlar belki de iyilik yapıyor ama biz temkinli olmak zorundayız.

Adem bey konu dışı ama
lg sm9010 teşhiri 7800 e veriyor vatan.
samsung açılmamış kutu q80 9000 lira sizce film ve günlük uydu yayınları için hangisi tercih edilmeli uzun ömürlü olarak

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem bey konu dışı ama
lg sm9010 teşhiri 7800 e veriyor vatan.
samsung açılmamış kutu q80 9000 lira sizce film ve günlük uydu yayınları için hangisi tercih edilmeli uzun ömürlü olarak
Uzun ömür konusunda hiç bir marka için garanti vermem ben lakin Q80 söz konusu ise 1200tl fazla verir onu alırım kişisel tercih olarak, gözüm hiç görmez LG vs.

Şu Zamzung efendi de eksiklerini gideremedi bir türlü :rant

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Vestel de panelinden kaç saat kullanıldığını görebiliyordum varsa bu tv de de öyle birşey kullanım saatine bakın belki karar vermenize yardımcı olacaktır birde tabi Adem hocamında söylediği gibi ölü,canlı piksel ve tozlanma sorunları...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Vestel de panelinden kaç saat kullanıldığını görebiliyordum varsa bu tv de de öyle birşey kullanım saatine bakın belki karar vermenize yardımcı olacaktır birde tabi Adem hocamında söylediği gibi ölü,canlı piksel ve tozlanma sorunları...

8 aydır teşhirde olduğu söylenmiş.
Muhtemelen her gün sabahtan akşama kadar açıktı. :hihi
Bu mağaza her gün 12 saat çalışıyor desek, 30x12=360 --> 360x8 = 2880 Saat eder.
2880 saat aralıksız çalıştırılmış olabilir panel.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt