Teşekkür modifiye bilgisi için

A Çevrimdışı

alemci

Yeni Üye
15 May 2018
7
49
Slm adem helvacı ustam öncelikle sana çok teşekkür ederim uzun zamandır bilmediğim bir konuda senin sayende öğrendim tv repairing yani :) titreme olan ekran kısa onarımı mantığını anlamadım kulak yan cof bay pas edilmesi veya olmayan panelde hattın kesilmesini öğrendim bu işlem için önce çok zaman kaybı ve para verdim bugün sabah atölyede uyguladım sonuç aldım tv su anda çalışıyor tekrar teşekkür ederim ankara dann saygılarımla

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Gerçekten çok sevindim sonuç almanıza ?

Bilen tamircilerin dahi, bilmeyen tamircilerden para aldığı bu yöntemin ticari bir faaliyet olarak kullanılmasına hoş bakamadım açıkçası.
Ben de çözümsüz kalınan noktalarda tüketiciyi bilgilendirmek şartı ile bu yöntemi uygulayabiliyorum. Panele dayanan ve çözüm üretemediğimiz durumlarda son atımlık barutumuzdur bu yöntem. Ne kadar gideceği bilinmemekle birlikte tam bir senedir sorunsuz çalışan bir 50'' Phılıps tv halen tüketici evinde gözlem altında çalışmaya devam etmektedir.

Konunun ne olduğunu ve ne den bahsettiğimizi anlamayanlar için videoyu şuraya ekleyeyim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt