Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

salihoka Çevrimdışı

salihoka

Aktif Üye
27 Mar 2019
61
Arkadaşlar selamlar,

Bir konuda bilgi almak istiyorum. Soracağım sorular için cahilliğimi şimdiden mazur görün.

Şuan TRT dışında 4K yayın yapan yerel TV kanalları var mı? Sadece TV kanalları izlemek için kullanılacak bir TV için 4K yönelmeye gerek var mı? Uydunun bu noktada etkisi nedir?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Arkadaşlar selamlar,

Bir konuda bilgi almak istiyorum. Soracağım sorular için cahilliğimi şimdiden mazur görün.

Şuan TRT dışında 4K yayın yapan yerel TV kanalları var mı? Sadece TV kanalları izlemek için kullanılacak bir TV için 4K yönelmeye gerek var mı? Uydunun bu noktada etkisi nedir?
Yok maalesef,bu hızla(!) giderlerse sanki başka 4k yayın olmayacak gibi görünüyor :ok

salihoka Çevrimdışı

salihoka

Aktif Üye
27 Mar 2019
61
Yok maalesef,bu hızla(!) giderlerse sanki başka 4k yayın olmayacak gibi görünüyor :ok

Yani bu demek oluyor ki 4K TV bile alsam Netflix yada diğer platformların sağladığı 4K içerikler dışında (ki bu içerikleri de internet hızımın sağladığı ölçüde) normal Tv kanallarını Full HD olarak izliyor olacağım ? doğru mudur hocam ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Yani bu demek oluyor ki 4K TV bile alsam Netflix yada diğer platformların sağladığı 4K içerikler dışında (ki bu içerikleri de internet hızımın sağladığı ölçüde) normal Tv kanallarını Full HD olarak izliyor olacağım ? doğru mudur hocam ?
Aynen doğru,ben mesela daha 4k tv almam henüz boşu boşuna,ama tabii kullanıcıya göre değişir ama ben almam,bizde o dediğin platformları kullanmıyorum(z) ,evcek,zaten :ok

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Merhaba benim televizyonda hangi panel vardır acaba?

lqgdLg.jpg

M Çevrimdışı

marslan

Yeni Üye
4 Nis 2019
22
Gayet memnunum. Tüplüden geçtiğim için belki bana muazzam geliyordur bilemiyorum ama ben seviyorum bu televizyonu.
bu tv ye bende baktım tam sipariş ederken yan acılardan görüntü bozuluyor va olduğu için diye formlar okudugundan vaz geçmiştim sanırım bende bundan alacagım. Sizede hayırlı olsun.

salihoka Çevrimdışı

salihoka

Aktif Üye
27 Mar 2019
61
ile Sony KD-49XF8596 arasında ne gibi bir fark var? Karşılaştırma sitelerinde fark göremedim. Neyi kaçırıyorum acaba? :(

Geri
Üst Alt