Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

G Çevrimdışı

Gerino

Yeni Üye
24 Şub 2023
4
34
Arkadaşlar daewoo 50dm54u cihazda düne kadar tarayıcı üstünden video açıp izleyebiliyordum. Dün bi anda video açamamaya başladım. Akşam açtığım video bile şu an açılmıyor. Nasıl düzeltirim?

V Çevrimdışı

vitekop

Yasaklı Üye
23 Eki 2018
33
39
Merhabalar..jvc 50vu73t televizyonum depremde sehbanın üzerine devrilmişti.1 ay aradan sonra bugün yerinden kaldırdım denemek için.. TV yi açtığımda ses var ama görüntü yok. Ekrana dokunduğumda dokunduğum yer beyazlaşıyor..Sorun ne olabilir..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Merhabalar..jvc 50vu73t televizyonum depremde sehbanın üzerine devrilmişti.1 ay aradan sonra bugün yerinden kaldırdım denemek için.. TV yi açtığımda ses var ama görüntü yok. Ekrana dokunduğumda dokunduğum yer beyazlaşıyor..Sorun ne olabilir..
Ön çerçeve altında kırık varsa ledler yanar görüntü olmaz..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Ön çerçeve altında kırık varsa ledler yanar görüntü olmaz..
Kasanın arkasından ledleri kontrol etmekte fayda var,çalışırken ledler yanıyormu,acaba diyorum soket çıkmış falan olabilir mi amacıyla yazdım.

T Çevrimdışı

thekingmat

Yeni Üye
18 Eki 2022
11
26
55QL5D63DT yeni aldım bayram sonrası gelecek. Paylaşımınız için teşekkürler.

Cihazın sadece ana kartını öğrenebildim adem helvacının beğendiği bir anakart olduğunu biliyordum.
Yazılım ve lisanslar dolu dolu olduğunu gördüm ve cihazı teşhirde beğendim.

Parlaklık Nit değeri,
Srgb % si
Chip On Film sayısı
Tipik Kontrast oranı
Ekran fake refresh oranı
ve panel üreticisini

Üreticiye yazdım ama dönüş olmadı detayları paylaşırsanız çok sevinirim.
Hocam memnun musunuz Toshiba 55QL5D63DT modelinden eksileri artıları nelerdir?

kurubuz Çevrimdışı

kurubuz 

Aktif Üye
14 May 2020
58
37
Selamın aleyküm arkadaşlar Vestel 42fa7500 TV dün itibari ile son nefesini verdi televizyonda ses var görüntü yok büyük ihtimal LED leri yandı akşam kapattık sabah acdik görüntü yoktu.simdi sorum şu TV nin tamiri kac para tutar yada ben LED alsam yapabilir miyim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Selamın aleyküm arkadaşlar Vestel 42fa7500 TV dün itibari ile son nefesini verdi televizyonda ses var görüntü yok büyük ihtimal LED leri yandı akşam kapattık sabah acdik görüntü yoktu.simdi sorum şu TV nin tamiri kac para tutar yada ben LED alsam yapabilir miyim.
Led arızası veren bir tv son nefesini vermiş anlamına gelmez elbette tamiri yapılabilir fiyat konusuna gelince yedek parça satıcılarında fiyat farklılıkları olabilir kesin fiyatı burada yazmak yanlış olur forumun üyesi ve reklamı olan Merter Elektronik Merter Elektronik ve Merter Elektronik Destek Merter Elektronik Destek etiketledim yazışmayı görünce size bilgi vereceklerdir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt