Teraspy & Teknovest & By_Trol Cevaplıyor

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Priz üzerinden kapatırsın ancak açamazsın
(klimanızın restart özelliği yok)
ofis çalışanları, klimayı klimanın kumandasıyla çalıştırabilir.

klimanın arkasında enerji tüketim etiketi olur
onu bizimle paylaşır mısın.

IMG-20220826-WA0005.jpg

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Ben yurt dışından bir wifi bağlantılı ır kontrol cihazı sipariş ettim. Klima dahil evdeki cihazların hepsini ac kapa tv de kanal degistir klimada uzaktan derecesini ayarla eve geldiğinde içerisi istediğin ısı da olsun 230 tl gibi birşey vergilerle. Uygulama üzerinden bir deneyeceğim bakalım işe yarıyorsa yazarım.
Peki diyelim ki siz ac kapa yaptiniz. Ama cihazi manuel olarak actiklarinda sizin uygulamanizda cihazin açıldığı görülüyor mu

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
SmartPlugMaster SP21BL Akıllı Priz 16 Amper Wi-Fi Bağlantılı Enerji Kullanımı Gösterimi Mobil Uygulama ve Ses Kontrollü
Bu üründen aldım. Tuya üzerinden kontrolü sağlanıyor. suanda sorunsuz çalışıyor. En azindan gücü açıp kapatabiliyorum. Harcamasini gorebiliyorum.

M Çevrimdışı

Murat36

Yeni Üye
26 Ağu 2022
4
37
Peki diyelim ki siz ac kapa yaptiniz. Ama cihazi manuel olarak actiklarinda sizin uygulamanizda cihazin açıldığı görülüyor mu
Güzel soru tuya app üzerinden maleaef göremiyorum bunu cihaz dün elime ulaştı kurdum bende açikmi kapalimı görürüm diye düşünüyordum yokmuş 🙏 sanırım arkadaşin dedigi gibi uygulamada tüketimi gösteren tarzda bir akıllı priz vibi birşey daha uygun olabilir

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Güzel soru tuya app üzerinden maleaef göremiyorum bunu cihaz dün elime ulaştı kurdum bende açikmi kapalimı görürüm diye düşünüyordum yokmuş 🙏 sanırım arkadaşin dedigi gibi uygulamada tüketimi gösteren tarzda bir akıllı priz vibi birşey daha uygun olabilir
Bir ust mesajda aldığım ürünü paylaştım. Oradan takibini yapabiliyorum

M Çevrimdışı

Murat36

Yeni Üye
26 Ağu 2022
4
37
Evet ürune baktım gayet uygun fiyatlı ve kullanışlı. Bir iki tık daha pahalılarında bile tüketım göstermiyor açıklamalarına göre . O yüzden bu alınır .

T Çevrimdışı

Themoon

Yeni Üye
23 Kas 2017
21
Youtube'a her girdiğimde telefonla yeniden oturum açmam gerekiyor. Açılmış olan oturumu hatırlaması için ne yapmam lazım? Yazılım MB211

Evdeki diğer vestel tv 55ud9400 youtube oturumunu bir kere açtım, yıllardır bir daha asla çıkış yapmadı, girdiğimde her zaman hesaba giriş yapmış olarak giriyor. 39H9400 de öyle olsun istiyorum

T Çevrimdışı

Themoon

Yeni Üye
23 Kas 2017
21
Youtube'a her girdiğimde telefonla yeniden oturum açmam gerekiyor. Açılmış olan oturumu hatırlaması için ne yapmam lazım? Yazılım MB211

Evdeki diğer vestel tv 55ud9400 youtube oturumunu bir kere açtım, yıllardır bir daha asla çıkış yapmadı, girdiğimde her zaman hesaba giriş yapmış olarak giriyor. 39H9400 de öyle olsun istiyorum
Bilgisi olan yok mu hiç?

V Çevrimdışı

virtue28

Yeni Üye
13 Haz 2020
41
39
Merhabalar, daewoo 50dm540 tv aldik yasli cift icin. Kurulali 3-4 gun oldu ama tv de donma olup acilip kapaniyor arada. Gunde bir kac kez kanal degisimi sirasinda tv yi zorlamdan durup duruken donup tv acilip kapaniyor. Kendim de test icin kullandim, youtube kullanirken donup, acilip kapandigina sahit oldun. Yeni yazilim varmi diye internet uzerinden tv ye kontrol ettirdim ama tv gunceldi, yazilim yokmus. Vestel tv lerde donma cozumu icin yapilmasi istenen Ayarlar, sistem,gizlilik, hbbtv secenegide isaretli degil ama yinede donarak kapanip aciliyor. Tv yi hb dan almistik, suan ellerinde de tv sarista yok gozukuyor. Ne onerirsiniz acaba, servis cagirmadan yapacagim bir ayar vs varmidir?

Servis gelse ne yapar, hazir tv yeni gelmisken iade secenegi varsa denesek mi ? Onerilerizi bekliyorum. Tskler

C Çevrimdışı

cesmiser

Yeni Üye
17 Ocak 2021
5
49
Toshiba 50 inch andtoid tv ekran temizliği nasıl olacak.ıslak bez yasakmış.kuru cam bezi mi kullanacam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri