Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
google hdr demo video yazın çıkar .......
videonun 4 dk dan itibaren dikkatle dinleyin ado ustayı

C Çevrimdışı

cakir63

Yeni Üye
7 Şub 2018
36
20181120_230426.jpg

Teknowest bey bu videoyu sorunsuz izledim. Ne dersiniz hdr var mıdır?

C Çevrimdışı

cakir63

Yeni Üye
7 Şub 2018
36
Vestel müşteri hizmetlerine seri numarasını bildirdim. Hdr olup olmadığını bildirecekler. Bakalım artık.

zembla Çevrimdışı

zembla

Yeni Üye
20 May 2018
32
45
Selamlar azizim;

1- Kesinlikle %100 değişim yasal hakkınız bu tartışmaya dahi kapalı bir durumdur :ok
2- Tekno market kasko ve garanti uygulamaları ürün seri numaralarına göre kayıtlıdır bu nedenle resmi değişim işlemleri sonrası servis size teknomarkete vermek üzere bir rapor düzenleyecek, siz bu rapor ile markete gidip onlardaki kayıt serisini değiştirtmelisiniz Çok

Servis Degişim verdi ama çok sıkıntılı izmit servisi.Tek servis var rekabet yok sallapati iş yapıyorlar.Müşteri hizmetleriyle falan çözdük işi.Dünde media markt gidip tekrardan aldım samsung 55nu8000. Cumartesı gelıcek servıs İnşallah gene sıkıntı cıkmaz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son olarak servis kumanadasını getirmelerini isteyecegim.Birde panel testi pixel ve benzeri testleri yapmak zorundalarmı.Adamlar kurup gidiyor.Servis kumandası bıle getırmıyorlar.Ben bunları kurulum için aradıgımda bunları belıteyımmı.Yapmak zorundalarsa ısrar edecegim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Servis Degişim verdi ama çok sıkıntılı izmit servisi.Tek servis var rekabet yok sallapati iş yapıyorlar.Müşteri hizmetleriyle falan çözdük işi.Dünde media markt gidip tekrardan aldım samsung 55nu8000. Cumartesı gelıcek servıs İnşallah gene sıkıntı cıkmaz.

Son olarak servis kumanadasını getirmelerini isteyecegim.Birde panel testi pixel ve benzeri testleri yapmak zorundalarmı.Adamlar kurup gidiyor.Servis kumandası bıle getırmıyorlar.Ben bunları kurulum için aradıgımda bunları belıteyımmı.Yapmak zorundalarsa ısrar edecegim.
https://tavsiyeforumu.com/konu/televizyon-test-pattern-resimli-anlatim.2745/page-2#post-57175
orda test panel resim dosyasını indirin resimleri usb belleğe yükleyip usbden kontrol sağlayın
TEKNOwest teknovest

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Bilinçli bir tüketici olarak panelinizin tüm pixellerinin ve altpixellerinin sağlam olduğunu görerek teslim almayı istemek sizin hakkınız elbette lakin yasal mevzuatta bu derece derin teknik altyapı testinin zorunluluğuna dair hiç bir madde yok maalesef. Bu nedenle size ''Kanunen zorunlu'' dğiyemiyorum.

Ancak müşteri memnuniyeti anlamında yapmak durumundalar, eğer ürünün size sağlam teslim edildiğine dair şüpheniz var ise, onlar ispat edene kadar form imzalamama hakkına ise sahipsiniz, buradan hareketle otomatikman mecbur kalıyorlar :ok

Geri
Üst Alt