Telsiz Telefon Tavsiyesi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,739
Evde telefon mu kullanıyorsunuz.!
Ilk önerebileceğim şey piller.
Paket olmasın yani tekli AAA pille çalışabilsin.
2 tane kalite şarj edilebilen AAA atarsın uzun yıllar kafan rahat eder amperi de kafana göre seçersin.
Paket pillerde böyle bir şansın yok.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Evde telefon mu kullanıyorsunuz.!
Ilk önerebileceğim şey piller.
Paket olmasın yani tekli AAA pille çalışabilsin.
2 tane kalite şarj edilebilen AAA atarsın uzun yıllar kafan rahat eder amperi de kafana göre seçersin.
Paket pillerde böyle bir şansın yok.
valide ve peder vazgeçmiyorlar ev telefonundan philps telsiz telefon almıştım 6-7 yıl önce tuşları artık basmamaya başlamış değiştireyim diyorum fakat çokta para kaçırmak istemiyorum hem ucuz hemde iyi marka ve model tavsiyesi bekliyorum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
valide ve peder vazgeçmiyorlar ev telefonundan philps telsiz telefon almıştım 6-7 yıl önce tuşları artık basmamaya başlamış değiştireyim diyorum fakat çokta para kaçırmak istemiyorum hem ucuz hemde iyi marka ve model tavsiyesi bekliyorum.
Üç adet telsiz telefonum vardı. Siemens ve iki rastgele marka. Yaklaşık 3 yıl kadar kullanmadım. 3 yıl sonra devreye almak istedim, üçüde bozulmuş. Durduğu yerde. Sinir oldum. O yüzden tavsiyemin pek geçerliliği olacağını zannetmiyorum. Sadece gerçekten sağlam olmasını istiyorsanız panasonic, değilse bulabildiğiniz en ucuz çin malı. Tabii bulunursa multitek, karel modelleri de sağlamdır, iş görür.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Üç adet telsiz telefonum vardı. Siemens ve iki rastgele marka. Yaklaşık 3 yıl kadar kullanmadım. 3 yıl sonra devreye almak istedim, üçüde bozulmuş. Durduğu yerde. Sinir oldum. O yüzden tavsiyemin pek geçerliliği olacağını zannetmiyorum. Sadece gerçekten sağlam olmasını istiyorsanız panasonic, değilse bulabildiğiniz en ucuz çin malı. Tabii bulunursa multitek, karel modelleri de sağlamdır, iş görür.
gıgasetleri çok methediyorlar

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975

Gigaset CL540 Dune Dect Telefon​

paraya kıydım bunu aldım sipariş verdim.

G Çevrimdışı

gulnare

Aktif Üye
25 Şub 2019
70
41
gp aaa pro siyah serisi beni telsiz telefonlarda üzmedi. 1 yıl anca gidiyordu. 3 yıla girdik. Bahçede olunca arada güneşte falan unutuyorlar dayanmıyor.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
telefon geldi(gıgaset) phılıpse göre malzeme kalitesi falan bayağı iyi biraz menüsü karışık geldi.

Geri
Üst Alt