teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
MB96 ve altındaki kartlarda FTP çalıştıramıyoruz,gerçi ben genelde telnet kullanıyorum,daha önce starturl.txt anlatmıştım ,şimdi habire usb tak-çıkart yapmamak için bu yazı dosyasını bizim penguenin basit ama işlevi büyük bir konsol editörü olan vi ile nasıl düzenlediğimi anlatmak istedim,bana usb tak-çıkarttan daha kolay geldiği içinde basit düzenlemelerde kesin kullanıyorum.
Tabii önce toolbox ile telneti aktif ediyoruz,ardından bizde adı konsol ,sizde ise cmd olan uygulamayı çalıştırıp telnet komutunu veriyoruz,gerisi çorap söküğü gibi geliyor :)
Yine bir foto-roman havasında anlatmaya çalıştım, bu arada bendeki starturl dosyasının yolu aşağıdaki gibidir :ok
/conf/browser/

vi1.png

vi2.png

vi3.png

M Çevrimdışı

mahmut2114

Yeni Üye
2 Ara 2019
23
36
17mb110s anakartın jvc kumandası ile çalışıyordu hw profile den remote kontrolde name kısmına rc5117 yazıp kaydettip tekrar tvye attım profili şuan çok çeşit kumanda denememe rağmen kumanda işlemiyor kart yan tuştan çalışıyor.demem oki tvnin eski profile dosyasını telnet ile nasıl kartta yüklerim.bir türlü tollboxtan telnett ile bağlanamadım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri