Telif Hakkı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar;

AWOX U5000 ve U5600 karşılaştırmasında sizlere TRT 4K yayınından örnekler vermem nedeniyle TRT maalesef videolara telif atmış :)

Örnekleme olarak sizlere sunduğum AWOX U5000 - 5600 Kıyaslamasına dair videoları kaldıracağımı belirtmek isterim.

Her ne kadar 2 videoya telif atmış olsalar da ben tamamını kaldıracağım ve vakit bulursam bu gün yeniden ancak USB den yayın vererek karşılaştırma çekeceğim.

Bu vesile ile bir önceki videoda eksik bulduğunuzu belirttiğiniz hususlara da dikkat edeyim.

Bu doğrultuda;

VA IPS panel açı farklarında denememi istediklerinizi
TV lerin ayar özellikleri konusunda beklentilerinizi
Harici kaynaktan yapılan yayınlar ile ilgili merak ettikleriniz vs bu başlıkta yazarsanız ona göre gerekli kontrolleri yapmaya çalışırım.

1 saate kadar Stüdyo tarafına geçmiş oluruz muhtemelen :ok

P Çevrimdışı

parola505

Kayıtsız / Doğrulanmamış
A Ado usta 4K aksiyon filmi fragmanı olabilir.Örnek John Wick

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Üzüldüm abi, ama yılmak yok yola devam??
Bizi böyle kıytırık gerekçelerle yıldıramazlar, kaldı ki adamlara izah ettim, Dedim ki 'Kardeşim yayının içeriği belli, sesi dahi yok ben nasıl bir çıkar sağlayabilirim sizin dizinizden?''

Bla bla bla

Tamam abi yapım onların, saygımız var, benim de videoyu komple silmek gibi bir özgürlüğüm var, çekerim yeniden kardeşlerim için bir video olur biter :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado usta 4K aksiyon filmi fragmanı olabilir.Örnek John Wick
Abim demo videolarım var elimde zaten. Sadece iki tv ye aynı anda ve en önemlisi HALK TİPİ bir yayın ile kıyaslayabilmekti.

Hani malum bizim amacımız kimseye mal satmak olmadığı için, tv en güzel görüntüyü versin diye bir kaygımız yok, insanların izleyeceği kanallardan örnekler sunmaya çalışıyorum derdim o.

Daha önce de bir yan açı performans videosunda 6 saniye görünen Aleyna Tilki için yaşadım bu sorunu.

Yine Panel performansını gösterdiğim sessiz bir videoda Reklamlar varken birdenbire MasterChef reklamı girdi bu sefer oradan aynı sorunu yaşadım.

Biz insanlara neyi gösterebileceğiz abi? Mecburmuyuz yani oynanmış ve yüksek özellikli hale getirilmiş videolar ile yanıltıcı içerikler sunmaya?

Çok kızdım :rant

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri