Televizyonsuz kaldım, Yeni TV Tavsiyesi

S Çevrimdışı

Shiki 

Yeni Üye
17 Mar 2022
42
32
Direk model tavsiyesi verecek tecrübem yok ama 10 bin TL'ye televizyon alma diyebilecek kadar tecrübem var :)

H Çevrimdışı

hamzararsiz

Yeni Üye
1 Tem 2022
12
hocalarım;
vestEl 55 U 9700 İLE 55 UA 9900 ARASINDA KALDIM. BUNLARIN PANELİ IPS BOE İMİŞ, ANAKARTLARI DA BENZERMİŞ. BİRİ SMART, BİRİ ANDROİD. KULLANIM ÖMRÜ SAĞLAMLIK VS OLARAK ÖNERİLEN HANGİSİ OLLUR ? ANDROİD DONMA YAPAR MI BULAŞMAMAK GEREKİR Mİ ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
hocalarım;
vestEl 55 U 9700 İLE 55 UA 9900 ARASINDA KALDIM. BUNLARIN PANELİ IPS BOE İMİŞ, ANAKARTLARI DA BENZERMİŞ. BİRİ SMART, BİRİ ANDROİD. KULLANIM ÖMRÜ SAĞLAMLIK VS OLARAK ÖNERİLEN HANGİSİ OLLUR ? ANDROİD DONMA YAPAR MI BULAŞMAMAK GEREKİR Mİ ?
Yakında vestel mağazası varsa orada incele derim bu modelleri.Forumda kullanıcıların haricinde hiç birimiz(admin-mod) tavsiye vermiyoruz,sadece kullananlar kendi tecrübelerini paylaşıyorlar, tabii tv geldiğinde senden de bekleriz kullanıcı yorumu :ok

K Çevrimdışı

kartalsezo

Yeni Üye
16 Tem 2018
13
34
merhabalar,
teşhir ürünü olarak tv alınır mı ? yaklaşık 6 ay mağazada günde 12 saat açık durumda.

kullanım senaryosu ps4 yada ps5 bağlanacak ve gündelik olarak netflix, youtube, tv arasında dönülür.

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
merhabalar,
teşhir ürünü olarak tv alınır mı ? yaklaşık 6 ay mağazada günde 12 saat açık durumda.

kullanım senaryosu ps4 yada ps5 bağlanacak ve gündelik olarak netflix, youtube, tv arasında dönülür.
Alınmaz. Tv de bu şekilde riske girilecek bir ürün değil bence.

S Çevrimdışı

Smileten

Yeni Üye
25 Eyl 2022
3
İleriye dönülte olarak kesinlikle Samsung markasından şaşmayacaksın. Ama ben biaz çıt daha aşağıda birşeyler istiyorum dersen ya Toshiba yada Arçeliğin alt kuruluşu olan TLC nin ANDROID modellerini öneririm.

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
İleriye dönülte olarak kesinlikle Samsung markasından şaşmayacaksın. Ama ben biaz çıt daha aşağıda birşeyler istiyorum dersen ya Toshiba yada Arçeliğin alt kuruluşu olan TLC nin ANDROID modellerini öneririm.
Toshiba zaten vestelin alt kuruluşudur. Ama tlc Arçelik in alt kuruluşu değildir.
şahsi kanaatim eğer lg, Samsung, Sony üçlüsünün üst serilerini alamıyorsanız Vestel, Toshiba, Beko, Arçelik, Grundig tercih etmek daha mantıklı. Alt serilerde performans pek değişmiyor.

S Çevrimdışı

Smileten

Yeni Üye
25 Eyl 2022
3
Toshiba zaten vestelin alt kuruluşudur. Ama tlc Arçelik in alt kuruluşu değildir.
şahsi kanaatim eğer lg, Samsung, Sony üçlüsünün üst serilerini alamıyorsanız Vestel, Toshiba, Beko, Arçelik, Grundig tercih etmek daha mantıklı. Alt serilerde performans pek değişmiyor.

Merhaba, tartışma boyutuna getirmek istemiyorum ama TLC yurt dışında uzun zamandır yaygın tıpkı TR deki regal gibi. Tüm TLC kutularda da Made in Turkey yazdığını ve Bilkom yazısını gördüğüm için yazmıştım. Bilkom da bildiğim kadarıyla KOÇ hissedar ortak. Tabi net değil ama doğrusunu buradan bilgisi olan siz veya bir başkası varsa aydınlatırsa memnun olurum. Ama kutu yanında bunu gördüğüme 100% eminim hatta NEO markası da aynı şekilde ama Vestek üreticisi JVC ile! Fason veya direkt onu bilmiyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt