Televizyonlu güvenilir 100 Mbps internet tavsiyesi

E Çevrimdışı

ertugrul0

Yeni Üye
9 Eyl 2023
1
27
Televziyon paketi de olan kopma vs sıkıntılar cektirmeyen 100 Mbps civarı bir sağlayıcı tavsiye edebilir misiniz? Türk Telekom düşündüm de diğer seceneklere göre fazla pahalı gibi geldi. Uydunetin de güvenilir olduğunu biliyorum ama daha ucuz alternatifler var mıdır?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Kablonet gibi bir alternatifiniz varsa bence ilk seçeneğiniz olmalı. Onun dışında The_SreT The_SreT üyemizin aşağıdaki konusuna göz atabilirsiniz;

Mesaja bir düzeltme bilgisi girmek istiyorum. Yukarıda paylaştığım konu içeriği yalnızca TV servisi bilgisi içeriyor. Aynı paket içeriğinde İnternet Bağlantı Hizmeti yokmuş. Kusura bakmayın.

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

ozdemirler7

Yeni Üye
9 Eyl 2023
15
26
Kablonet gibi bir alternatifiniz varsa bence ilk seçeneğiniz olmalı. Onun dışında The_SreT The_SreT üyemizin aşağıdaki konusuna göz atabilirsiniz;

+1 10 yılı geçkindir kablonet kullanıyorum. Altyapın bulunduğun şehirde düzgünse muadillerin çok önünde..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,656
100mbit bağlantıdan daha önemlisi kablosuz bağlantıyla bu hızı almaya çalışırsan kesesi ağzını açman gerekir.

Çoğu ISS artık 100mbit rahatlıkla verebiliyor.

V Çevrimdışı

VatZ00

Aktif Üye
28 Nis 2021
86
24
100mbit bağlantıdan daha önemlisi kablosuz bağlantıyla bu hızı almaya çalışırsan kesesi ağzını açman gerekir.

Çoğu ISS artık 100mbit rahatlıkla verebiliyor.
Modemle alakalı bir durum aslında, 5ghz veya üstünü (wifi6-7...) destekleyen bir modemle internetin %90'ına rahatlıkla erişir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,656
Modemle alakalı bir durum aslında, 5ghz veya üstünü (wifi6-7...) destekleyen bir modemle internetin %90'ına rahatlıkla erişir.
internet paketiyle beraber gelen cihazlar genellikle giriş seviyesi ürünler olduğu için uzun süre o hızları stabil olarak veremiyor.

V Çevrimdışı

VatZ00

Aktif Üye
28 Nis 2021
86
24
internet paketiyle beraber gelen cihazlar genellikle giriş seviyesi ürünler olduğu için uzun süre o hızları stabil olarak veremiyor.
Maalesef durum öyle ya. Ben de o dandik 2.4ghz modemle sürünüyorum :) Modem markası önermek istiyorum. Keneetic modemler hem özellik hem de performans açısından çok iyi duruyorlar. Modem almak isteyenlerin göz ardı etmemesi gereken bir marka bana kalırsa.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,656
Maalesef durum öyle ya. Ben de o dandik 2.4ghz modemle sürünüyorum :) Modem markası önermek istiyorum. Keneetic modemler hem özellik hem de performans açısından çok iyi duruyorlar. Modem almak isteyenlerin göz ardı etmemesi gereken bir marka bana kalırsa.
Donanımsal ve yazılımsal açıdan daha üstün oluşu nedeniyle mikrotik ürünlerini tercih ediyorum.
Fakat kullanım ve kurulum işlemleri bilgi istemekte.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Donanımsal ve yazılımsal açıdan daha üstün oluşu nedeniyle mikrotik ürünlerini tercih ediyorum.
Fakat kullanım ve kurulum işlemleri bilgi istemekte.
Aynı zamanda güzel destekli bir cüzdan. ;) (Ama aslına bakılırsa istenen özelliği %100' e yakın verdiği için diğerlerine harcanan para israf.)

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,343
39
Kablonet varsa tavsiye ederim, Telekom'un ADSL bağlantısından sonra ilaç gibi geldi bana, çok stabil çalışıyor.

F Çevrimdışı

furkangeze 

Yeni Üye
18 Kas 2021
49
34
Fiber altyapınız varsa Superonline&TV+ öneririm hiç sorun yaşamadım, televizyonda geri alma kaydetme gibi özellikler Uydunette yok diye biliyorum. 100 Mbps'lik paket ilk ay ücretsiz sonra 430₺. Yıllık toplama bakınca aylığı 395e geliyor

Geri
Üst Alt