Televizyon test pattern resimli anlatım

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
barkod numarasını göremedim :alala
IMG_20181114_160758.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Vay be, Yazlım yükleyen bir servis. Gözlerim yaşardı :))

HDR aktif zaten azizim, Pix gibi o da açılıp kapanan bir şey değil, verdiğiniz yayın HDR içrikli ise ve yayın ID si içeriğinde HDR bilgisi barındırıyorsa tv otomatikman devreye girer. :ok
Şimdi dikkatimi çekti hocam 3.62.30 yazılımı dün yapmak nasip oldu. Önceden YouTube de hdr yayında ekranda hdr veya 4k imleci vardı bu konuda daha ince resim yüklediğimi de hatırlıyorum. Bu yüzden hdr ile alakalı onu gösterecektim hdr veya 4k gibi imleç yeni yazılımda kalkmış.
#Bu demek olmuyor ki arkadaşlar hdr test yazdığında hdr video açıyor diye televizyonda hdr var. Örnek aşağıdaki görsel gibi

1542302149986-1659613187.jpg

8k video açtım ama benim tv bunun 4k sını destekliyebilir. Hdr olmayanda kendi televizyonun görüntü kalitesi kadardır.

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
Vay be, Yazlım yükleyen bir servis. Gözlerim yaşardı :))

HDR aktif zaten azizim, Pix gibi o da açılıp kapanan bir şey değil, verdiğiniz yayın HDR içrikli ise ve yayın ID si içeriğinde HDR bilgisi barındırıyorsa tv otomatikman devreye girer. :ok
peki hocam tv tavsiyesi başlığı altında sorularım olmuştu size onlara bakma şansın varmı. tv görüntü resimleri eklemiştim. tv im kuruldu ama yukarıdan aşağıya beyaz ışık sızması gibi bişi var. yorumunu bekliyorum.servis gelicek çünkü cmtsi en azından hazırlıklı olurum.

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
A Ado adem bey sizin düşüncenizide merak ediyorum. sizin düşünceniz benim için önemli teşekkürler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Ado ,

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt