Televizyon Sıcak Fırsatlar Konusu

M Çevrimdışı

Muhammed12

Yeni Üye
5 Eyl 2018
3
34
Merhaba arkadaşlar. TV almak istiyorum. En fazla 1500 bütçem var. Bu fiyattaki ürünlerden ne tavsiye edersiniz

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48

Aradığınız tv yi veya beyaz eşyada var burada ucuza bulabilirsiniz diye paylaşıyorum bu ay içinde 49tu7020 2450+50 tl kargo parası dahil 2500 e aldım ve hala tv fiyatı 2449 tl ancak ben risk alarak yani canlı parayı gönderdim satıcı hesabına para geçtiğini teyidlenip aynı gün kargo yaptı ve ertesi gün elime ulaştı vestel servisi geldi kurdu 3 yıl garantili adıma faturalı benim için sıkıntısız alış veriş oldu kendi kararınızı kendiniz verin risk size ait ben satıcıya GET açabilirmisin diye sormadım tvyi tavsiye ederim tek sıkıntısı HDR yok bu bilgiyi vestel verdi kardeşi 49r7020u da var diye ümitlenmiştim ama verilen bilgiye göre yok işinize yarar belki bu satıcı aradığınız ürün burada ucuz ise istanbulda tanıdığınız varsa o arkadaşınız ilgilenir malı görür size gönderir veya gider kendiniz bakarsınız veya benim gibi risk alırsınız ancak ben kefil değilim satıcıyı tanımam ürün bana sıkıntısız geldi firma anlayabildiğim kadarı ile sahibinden com üzerinden reklamını yapıyor yani sahibinden com üzerinde mağazası yok ona göre düşünüp değerlendirin vereceğiniz karar size aittir kararınız beni bağlamaz taktir sizindir.

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255

Aradığınız tv yi veya beyaz eşyada var burada ucuza bulabilirsiniz diye paylaşıyorum bu ay içinde 49tu7020 2450+50 tl kargo parası dahil 2500 e aldım ve hala tv fiyatı 2449 tl ancak ben risk alarak yani canlı parayı gönderdim satıcı hesabına para geçtiğini teyidlenip aynı gün kargo yaptı ve ertesi gün elime ulaştı vestel servisi geldi kurdu 3 yıl garantili adıma faturalı benim için sıkıntısız alış veriş oldu kendi kararınızı kendiniz verin risk size ait ben satıcıya GET açabilirmisin diye sormadım tvyi tavsiye ederim tek sıkıntısı HDR yok bu bilgiyi vestel verdi kardeşi 49r7020u da var diye ümitlenmiştim ama verilen bilgiye göre yok işinize yarar belki bu satıcı aradığınız ürün burada ucuz ise istanbulda tanıdığınız varsa o arkadaşınız ilgilenir malı görür size gönderir veya gider kendiniz bakarsınız veya benim gibi risk alırsınız ancak ben kefil değilim satıcıyı tanımam ürün bana sıkıntısız geldi firma anlayabildiğim kadarı ile sahibinden com üzerinden reklamını yapıyor yani sahibinden com üzerinde mağazası yok ona göre düşünüp değerlendirin vereceğiniz karar size aittir kararınız beni bağlamaz taktir sizindir.
Merhaba,
Günümüz şartlarında kesinlikle bilinmeyen satıcılar ile bu şekilde riske girerek alışveriş yapılmasını tavsiye etmem. Piyasasına göre %10 daha uyguna almışsınız fakat o uygunluğun sebebi; arada %10-15 arasında değişen komisyon alan bir sanal alışveriş sitesinin olmaması. Ama sonuçta 2500tl gibi bir bedelinizi de riske atmışsınız. Böyle bir riskle tekrar alışveriş yapmamanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca, firmanın da dürüst çıkmasına sevindim. En azından bu firma ile, sizin sayenizde bu tip alışveriş yapılabileceği tespit edilmiş oldu.
HDR beklentisi olanlar için bu durum ciddi eksiklik. 49TU7020 ve 49R7020U'ların birebir aynı üretim olduğunu biliyordum. Bu bilgilendirmeniz ile bilgimizi güncelledik.
Ayrıca 49r7020U'da olan HDR, 55R7020u'da da olmadığı bilgisini edindim. Vestel üretimlerini takip etmek ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak, beyin yakan bir hal almaya başladı.

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
Buğün a101 mağazasına girdim 1000 tl ve üzeri cep telefonu ve Televizyonlara 100 tl hediye çeki veriliyormuş sözde 31aralık 2018 son günmüş dedikleri çalışan tarihten pek emin olamadı online sayfasında bazı tv ve telefonlarda var gözüküyor siz bence a101 mağazaları ile muhatap olunuz alma niyetiniz varsa taktir sizindir görüştüğüm mağazada toshiba 43l2863dat 49l2863 dat modelleride kapalı kutu vardı haydi kolay gelsin

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Merhaba,
Günümüz şartlarında kesinlikle bilinmeyen satıcılar ile bu şekilde riske girerek alışveriş yapılmasını tavsiye etmem. Piyasasına göre %10 daha uyguna almışsınız fakat o uygunluğun sebebi; arada %10-15 arasında değişen komisyon alan bir sanal alışveriş sitesinin olmaması. Ama sonuçta 2500tl gibi bir bedelinizi de riske atmışsınız. Böyle bir riskle tekrar alışveriş yapmamanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca, firmanın da dürüst çıkmasına sevindim. En azından bu firma ile, sizin sayenizde bu tip alışveriş yapılabileceği tespit edilmiş oldu.
HDR beklentisi olanlar için bu durum ciddi eksiklik. 49TU7020 ve 49R7020U'ların birebir aynı üretim olduğunu biliyordum. Bu bilgilendirmeniz ile bilgimizi güncelledik.
Ayrıca 49r7020U'da olan HDR, 55R7020u'da da olmadığı bilgisini edindim. Vestel üretimlerini takip etmek ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak, beyin yakan bir hal almaya başladı.

daha hangi tvde hangi panel var bunun bilgisini bile yazmaktan acizler, yazarsın kutunun üstüne üretim tarihini özelliklerini insanın kafasında soru işareti kalmaz. millet tv almadan önce forum forum gezip paneli neymiş özelliği neymiş araştırmak zorunda mı, işin tuhafı bazı modellerde farklı farklı paneller var, resmen tombala çekiyor insanlar.

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
DÜZELTMEDİR.

Buğün a101 mağazasına girdim 1000 tl ve üzeri cep telefonu ve Televizyonlara 100 tl hediye çeki veriliyormuş sözde 31aralık 2018 son günmüş dedikleri çalışan tarihten pek emin olamadı online sayfasında bazı tv ve telefonlarda var gözüküyor siz bence a101 mağazaları ile muhatap olunuz alma niyetiniz varsa taktir sizindir görüştüğüm mağazada toshiba 43l2863dat 49l2863 dat modelleride kapalı kutu vardı haydi kolay gelsin

Bugün a101 markete girdim 1000 tl ve üzeri cep telefonu ve Televizyonlara 100 tl hediye çeki veriliyormuş sözde 31aralık 2018 son günmüş çalışan tarihten pek emin olamadı, sistemlerine bu şekilde bilgi geldiğini söyledi online sayfasında bazı tv ve telefonlarda var gözüküyor gözünüzü kestirdiğiniz online mağazasında varsa buradan alınız, online mağazasında olmayanıda alma niyetiniz varsa A101 marketlerine bakınız veya müşteri hizmetlerini arayıp sorunuz, taktir sizindir görüştüğüm A101 markette toshiba 43l2863dat 49l2863 dat modelleride kapalı kutu vardı haydi kolay gelsin

C Çevrimdışı

creatures

Aktif Üye
17 Tem 2019
72
41
Şu anda da %10 var ama 55xf9005 stok ta kalmamış q60r'nin fiyatı da yüksek tutulmuş. ne yapsam bilemedim.
Q70R 55 inch indirimde 7650 geri ödemeyle 7150’e geliyor. Q60R’nin 100hz olması dışında fazla artısı yok. Sony alımlarda da problemli ürünlerin satın alınması söz konusu olabilir 2018 model olduğu için. Benim alım iptal olunca çok aşırı üzülmedim. İyi bir şey alayım derseniz Q70R var. İndirimler tekrarlıyor kendilerini modeli belirleyip almak lazım.

Kullanımınıza göre siz kadar verin.
Liste 2018-2019, OLed harici Samsung,Lg,Sony içerir. OLed'ler normalde en tepede çıkıyor. Yanma riski bulunuyor.
Kendimce önemli gördüğüm için siyah ve yansıma kısmını da ekledim.
Zaten hızlı şekilde modifiye etmek mümkün.

DCB193EF-181D-4FAF-A2E5-7E7CC06D2F41.jpg

T Çevrimdışı

Thx1138

Yeni Üye
24 Ağu 2019
12
34
Bu Fırsat Kaçmaz! 30 Ağustosa Özel Tüm TELEVİZYON'larda %10 İNDİRİM. Detaylar vatanbilgisayar.com'da.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt