Televizyon almak için en uygun zaman ne zamandır ?

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
33
Enflasyon ortamında bütçenin yettiği en erken zamanda. Normalde 11.11 ve Black Friday'de indirimler olur ama eminim o zaman yapılacak indirimlerle fiyatlar, bugünkünden daha fazla olacaktır.
Ben de yeni tv aldım ve 2.5-3 aydır takipteydim. Bütçe durumlarından dolayı alamadım ama 2-3 haftada 1 zam yedi genelde tvler. Akakçe'den son 6 aylık 1 yıllık fiyat değişimine bakabilirsiniz, önümüzdeki 1.5-2 ayın fikrini verir size.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Düşmez bence. Bütçe varsa taksitle alın.
Fazla masraf istemiyorsanız TV ve Android kutu alın.
Smart olayını harici cihazla halletmek daha stabil oluyor bence.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
"En güzel zaman muhtemelen geçen aydı."

Bu yazdığım son 1 yıldır her ay geçerli bir önermeydi. Hala değişmedi.

"Şu anda alırsanız dünden pahalı yarından ucuz olacaktır."

Bunu da sevdim bi 6 aydır filan kullanıyorum.

S Çevrimdışı

Sametklyci

Yeni Üye
29 Ağu 2022
7
26
1 yıl sonra düğün yapacam fiyatlar artıyor diye evi elektronikle doldurdum. Spotçu gibi oldu ev. Artık napalım televizyonuda “pahalıdan” alalım 😐

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
benim lg tv 1 yıldır can çekişiyordu (bu fonksiyon şimdi uygun değil hatası verip kendi kendine sinyal kaynağı seçip tv seyrettirmiyordu )kapağı açıp biraz ısıtınca bir müddet gidiyordu.bu şekil 1 yıl idare ettim tv almadım fakat o zaman 5-6 bin tl bandında süper tvler vardı şimdi ise mecbur onvo aldık başa bela aldık kumandası bile bir haftalık tv nin dün çalışmadı tvnin fişini çekip takınca düzeldi.işin özü en doğru zaman bugün yarın bile değil hemen şimdi yoksa her an almak imkansızlaşıyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
benim lg tv 1 yıldır can çekişiyordu (bu fonksiyon şimdi uygun değil hatası verip kendi kendine sinyal kaynağı seçip tv seyrettirmiyordu )kapağı açıp biraz ısıtınca bir müddet gidiyordu.bu şekil 1 yıl idare ettim tv almadım fakat o zaman 5-6 bin tl bandında süper tvler vardı şimdi ise mecbur onvo aldık başa bela aldık kumandası bile bir haftalık tv nin dün çalışmadı tvnin fişini çekip takınca düzeldi.işin özü en doğru zaman bugün yarın bile değil hemen şimdi yoksa her an almak imkansızlaşıyor.
Sizin TV nin CPU lehimleri bozulmuş galiba?

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
ÜFE ve TÜFE arasında %50 fark var. Bu demektir ki en yakın zamanda fiyatlara asgari %50 zam gelecek. Hemen bugün alın.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,290
39
En uygun zaman ''İçinde bulunduğumuz an yani şu an''. Düne göre pahalı ama yarına göre sudan ucuz 🙂

Seçime kadar fiyatlar artmaya devam edecek bence. Değişiklik sonucu çıkarsa, kısa vadede fiyatlarda düşüş olur. Sonuç değişmezse fiyatlar yükselmeye devam edecektir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri