Telefunken bulutlanma mı bu?

U Çevrimdışı

UzunEsmer

Aktif Üye
3 Tem 2018
115
44
Tv 4 yıllık 1080 p YouTube izlenirken şimdi seçeneklerde sadece 720 p gösteriyor ve eklediğim fotoğraflara bakmanızı istiyorum bu sorun bulutlanma mı? Giderek artacak mı ya da birden kapanacak mı?

B96D8494-6A80-4EC5-A3CE-09D8879C680E.jpg
5DAD3C90-193D-4313-BD34-BAA9E263A528.jpg

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam tozlanma var gayet normal, her televizyonda olağan bir durum.

Yalnız buradan konunun uzmanlarına soruyorum Vestel ve Vestel üretimi televizyonlarda tozlanma daha erken meydana geliyor ve diğer markalara göre daha fazla tozlanıyor benim gözlemim bu şekilde, doğrumu bu durum, yoksa banamı öyle geliyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Hocam tozlanma var gayet normal, her televizyonda olağan bir durum.

Yalnız buradan konunun uzmanlarına soruyorum Vestel ve Vestel üretimi televizyonlarda tozlanma daha erken meydana geliyor ve diğer markalara göre daha fazla tozlanıyor benim gözlemim bu şekilde, doğrumu bu durum, yoksa banamı öyle geliyor.
Yan markaları ile birlikte sayı olarak çok satıldığı için olabilir mi? :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Polarize temizlik her servis yapabilir mi riskli mi yaptırmak
Dikkatli davrandıktan sonra her yer yapabilir.
Yeter ki hasar vermesin herhangi bir parçaya.
Panel sökmek ve takmak biraz riskli bir iş.
Ufak boyutlu panelleri sökmesi takması biraz daha kolay tabi büyüklere göre.
İsterseniz Vestel yetkili servisinden bir fiyat alın, uygun bulursanız oraya yaptırın.
Hiç yoktan üreticiyle muhatap olmuş olursunuz.

Elim yatkın derseniz sevgili A Adem Helvacı nın YouTube kanalında anlattığı videolara bakıp kendiniz de yapmayı deneyebilirsiniz.

U Çevrimdışı

UzunEsmer

Aktif Üye
3 Tem 2018
115
44
Tatmin dolu mesajlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Son bir fikrinizi alayım 48” için hakkı olan ücret kaç TL civarıdır?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt