Telefunken 4K UHD TV

B Çevrimdışı

beckham07

Yeni Üye
2 Kas 2018
31
35
Evet giriyor sorunum şu Smart TV die bir uygulama var o bende yüklü değil oradan kanal listesi felan ip tv izlemek için SS İP TV ve Ottplayer2 denedim derdime derman olmadı Smart tv uygulamasını bir yükleyebilsem..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet giriyor sorunum şu Smart TV die bir uygulama var o bende yüklü değil oradan kanal listesi felan ip tv izlemek için SS İP TV ve Ottplayer2 denedim derdime derman olmadı Smart tv uygulamasını bir yükleyebilsem..
anladığım kadarı ile iptv izleyeceksiniz, ssiptv uygulaması işinizi çözmedi ve smart iptv uygulamasını istiyorsunuz doğru mu ?

B Çevrimdışı

beckham07

Yeni Üye
2 Kas 2018
31
35
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam ilgilendiğiniz için teşekkürler Ottplayer ilede denedim görüntü yok ses var yani bi türlü yayınlar çekmiyor düzgün..
istersen şöyle yapalım menü tuşu + 4725 yap ekran resmini çek , ardından televizyon seri numarasını paylaş, güncel yazılım varsa yükler tekrar deneriz.
Açıkça söylemek gerekirse bende ssiptv kullanıyorum ama istediğim zevki vermiyor, bunun yerine andiroid box cihaz kolay kullanımı sayesinde daha mantıklı

T Çevrimdışı

trgs38

Yeni Üye
21 Mar 2019
1
33
merhabalar,
Vestel smart tv de ssiptv görüntü yok ses var sorunu yaşayanlar için çözüm aşağıdaki gibidir.
Daha önce oluşturduğunuz m3u dosyasını metin editörü ile açın ve aşağıdaki gibi kanal linklerini düzenleyin, tekrar kaydedin ve ssiptv’ye yukarıda anlatıldığı gibi yükleyin. Vod yani film, dizi linklerine bu işlemi yapmayın bu sefer de onları bozarsınız :).
#EXTINF:0,Trt 1
(bu şekilde olan kanal linklerini aşağıdaki hale dönüştürün)
(araya live ekleyin ve ayrıca sonuna .ts ekleyin)
Hadi iyi seyirler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt