Telefox android tv

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Tv yazılımları bende yok sevgili umut ,özellikle android olan :)

B beyaznarin
Servisiyle görüşmen lazım bence,olsa olsa onların elinde vardır, ademin elinde olacağınıda sanmıyorum ama belki etrafına sorabilir :ok

B Çevrimdışı

beyaznarin

Yeni Üye
23 Eyl 2019
9
42
Tv yazılımları bende yok sevgili umut ,özellikle android olan :)

B beyaznarin
Servisiyle görüşmen lazım bence,olsa olsa onların elinde vardır, ademin elinde olacağınıda sanmıyorum ama belki etrafına sorabilir :ok
Aradım servisi bu konu hakkında bilgimiz yok dediler sizi teknik desteğe bağlıyorum dediler fakat sonuç alamadım

B Çevrimdışı

beyaznarin

Yeni Üye
23 Eyl 2019
9
42
Google play durduruldu hatası alıyordum sürekli play store ye girmiyordu ve tv yi kapatıp açtıktan sonra düzeliyordu son yaptığımda ise tv nin yazılımı çöktü ??

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Peki bu tv android,telefonlar gibi reset ,kurtarma olayı yokmudur acaba, hani ses açma ses kısma falan tuşlarıyla girip tvye reset atmaktan bahsediyorum (adını unuttum o işlemin :) )

B Çevrimdışı

beyaznarin

Yeni Üye
23 Eyl 2019
9
42
inaninki sabahtan beri factory reset modu için bütün fonksiyonları denedim sonuç alamadım ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Bir yerden duymuştum sanki ama ,emin değilim ,sanki araya kumanda da giriyordu ,yani 3.cü tuş kumanda tuşuydu ama neydi hatırlamıyorum,sanki on-off tuşu olabilir.Tvyi kapat,ses+ ,program+ basarken,kumandadan on-off basılıyordu sanki,ama emin değilim,yani arayua kumandanın on-off tuşunu katarak birkaç deneme daha yap bence

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Rica ederim,umarım başarırsın :ok
NOT:
Bu arada bu işlemin adını hatırladım "Recovery mod" :)

EK:
Recevory yazmışım , düzelttim :)

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt