Telefondan e-mail bildirimi gelmiyor

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Merhaba. Samsung a7 telefondan eposta uygulamasindan mail bildirimi alamıyorum. Outlook 365 sirket maili kayitli ayarlari otomatik kendisi yapti ama eposta alinma zamani "otomatik alindiginda" olarak işaretli zaten. Eposta programina girince ancak ozaman senkronizasyon olup ozaman mailller düşüyor. Sorun neden olabilir sizce?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bende de a7 2015 vardı kendi eposta uygulamasında dediğin gibi bildirim almıyordum.
ardından google g-maile kurdum gmail almaya başladı,
şu anda mi8 lite kullanıyorum her yerde her şekilde alıyor :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Ya eşleme (senkronizasyon) kapalı ya da uygulama arka planda çalışmıyor.
Senkronizasyonu otomatik değil de mümkün olan en kısa sürede çalışacak şekilde deneyin.

İşe yaramazsa diğer servis sağlayıcıların uygulamalarını kullanın derim. (Outlook, Gmail, Yandex Mail gibi.)

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Ya eşleme (senkronizasyon) kapalı ya da uygulama arka planda çalışmıyor.
Senkronizasyonu otomatik değil de mümkün olan en kısa sürede çalışacak şekilde deneyin.

İşe yaramazsa diğer servis sağlayıcıların uygulamalarını kullanın derim. (Outlook, Gmail, Yandex Mail gibi.)
Senkronizasyon acik arka planda calismamasinin ayarini bulamadim.

Outlook mu iyi gmail mi iyi kullanışlılik acisindan sizce?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Senkronizasyon acik arka planda calismamasinin ayarini bulamadim.

Outlook mu iyi gmail mi iyi kullanışlılik acisindan sizce?

Gmail son arayüz değişikliğinden sonra bana daha kullanışlı gelmeye başladı.
Ama ben Outlook e-postalarımı Gmail üzerinden almada pek başarılı olamıyordum.

Belki sizin Outlook hesabını Gmail üzerinde başarılı şekilde çalışır. :bilmiyom

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Cevaplariniz icin teşekkürler.. .samsungun kendi uygulamasini guncelledim gene olmadi butun senkronizasyon ayari bildirim ayarlari vs kontrol ettim hepsi normaldi ama gene sorun duzelmemisti. Enson tavsiyeniz uzerine Gmail e kurarak sorun çözüldü.. Biraz alismak gerekiyor karışık biraz samsungun arayuzu daha kolay idi

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Düzelmesine sevindim.. Yine olursa burda yazılanlar dışında push bildirim alamazsanız android tel için konuşuyorum. Güç tasarruf modu açıkta kalmıştır..
Tasarruf modunu da kapatp deneyin.

İyi forumlar

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
bildirimlerle ilgi bir sorum olacak. telefona uygulama yüklemek istediğimde program başlarken bazı onay bilgileri istiyor ve bunlara izin vermemi istiyor bunlara her defasında izin vermek yerine bu durumu geliştirici özelliklerinden düzeltme şansım var mı yani her uygulama yüklediğim de onay vermek istemiyorum otomatikman onayı algılasın istiyorum.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
bildirimlerle ilgi bir sorum olacak. telefona uygulama yüklemek istediğimde program başlarken bazı onay bilgileri istiyor ve bunlara izin vermemi istiyor bunlara her defasında izin vermek yerine bu durumu geliştirici özelliklerinden düzeltme şansım var mı yani her uygulama yüklediğim de onay vermek istemiyorum otomatikman onayı algılasın istiyorum.

Her uygulamanın farklı izin talepleri oluyor o yüzden güvenlik gereği her defasında sorması normal.Kapatma durumu yok diye biliyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri