Telefonda geliştirici seçenekleri açmak ...

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Android yazılımının sunmadığı daha çok seçeneklere ulaşıyorsunuz .usb debugging açabiliyor,animasyon hızını ayarlayabiliyor opengl azaltıp arrtırabiliyorsunuz cihaza root atabiliyorunuz vs gibi bir çok seçenek mevcut .

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bir ev alıyorsunuz ve satan kişi diyor ki; şu odaya giremezsin, bu odada şunu yapamazsın, salonda yayıla yayıla oturamazsın, altı kişiden fazla misafir kabul edemezsin, banyoda biri varsa mutfakta sıcak suyu kullanamazsın vs. vs. Şimdi bu adam ev almış oluyor mu? Oluyor... Fakat, evinde istediği şekilde davranabiliyor mu? Hayır... :hmm

* * *

Geliştirici seçeneklerini açıp cihazı root'lamak, farklı bir rom yüklemek, telefon sahibine istediği gibi telefona hükmetme yetkisini veriyor... Pc'deki, forumdaki Admin gibi... :kas

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bütün kutucukları tek tek denedim :) ben öyle google moogle istemiyorum,telefon venüs 355g,vestel marketi ve haritaları komple sildim,hesap makinasını silip yerine bir başkasını,keep yerine de farklı not uygulamasını sistem app olarak yükledim(tabii daha önce telefon yazılımının çözülmüş halini aldığımı anlatmıştım,yani elimde tüm uygulamaların yedekleri var.)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri