TECHWOOD ZP 32" FULL HD 3D SLIM LED

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
adem bey mrb bu tv yi vs outletin sitesinde gördüm fiyatı uygun geldi vede slim kasaymış 3d ve full hd yazıyor.acaba tv de smart özelliğide varmıdır.paneli nedir 3d si aktif mi pasif gözlüklümü.en önemlisi usb den video oynatırmı.hdmı giriş sayısı kaç tanedir.dahili uydu alıcısı varmıdır.sizi yormazsam bu tv ile ilgili görüşleriniz ve vereceğiniz biligileriniz beni mutlu edecektir.birde teknik özellikler kısmında yeni ürünmü hayır yazıyor bu ne demek
[font='Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]ürünün kodu Product Code 20227577

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar Azizim;

Ürünün detaylı ismi 32'' TFT-LCD FULLHD 3D SLİM LED şeklinde geçiyor.

Ancak bildiğiniz üzere ihraç ürünlrin bilgilerine çok kolay ulaşılamıyor bu nedenle bazı engelleri aşabilmek adına  zaman istiyorum sizden bu gibi durumlarda.

Outlet ürünleri bu yüzden pek sevmem aslında :jeo:

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Cvp: TECHWOOD ZP 32" FULL HD 3D SLIM LED

Ado' Alıntı:
Selamlar Azizim;

Ancak bildiğiniz üzere ihraç ürünlrin bilgilerine çok kolay ulaşılamıyor bu nedenle bazı engelleri aşabilmek adına  zaman istiyorum sizden bu gibi durumlarda.

adem bey bir acelem yok siz nasıl müsait olursanız

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

victory' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Selamlar Azizim;

O zaman takipte kalınız, biz de sizin bu takip ettiğiniz ürünleri takip ederek forumdaki ürün gamını zenginleştiriyoruz zaten elinize sağlık :ok:

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130

Ado' Alıntı:
victory' Alıntı:

O zaman takipte kalınız, biz de sizin bu takip ettiğiniz ürünleri takip ederek forumdaki ürün gamını zenginleştiriyoruz zaten elinize sağlık :ok:

sizce bu özelliklerle bu tv nin fiyatı nasıl.yada bunun yerine 32 inçlik bir awox tv mi bu tv ile kıyaslanırmı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

victory' Alıntı:
Ado' Alıntı:

sizce bu özelliklerle bu tv nin fiyatı nasıl.yada bunun yerine 32 inçlik bir awox tv mi bu tv ile kıyaslanırmı

32 AWOX un 200hz olanı inanılmaz güzel bir görüntü sunuyor ancak AWOX tv lerin yakın performansı iyi değildir. Yani o tv yi izlerken 1 - 1,5 metreden yakın izlememek gerekir.

Standart TV izleyicileri için AWOX bulunmaz nimettir ancak biraz teknik detay bilgisi olanlar yakın performansında kusur bulurlar mutlaka.

CMO panel ile üretilir AWOX tv ler. VESTEL tv lerde CMO paenlli olanları SAMSUNG panelli olanlara tercih eden birisi olarak ben bu koşullarda AWOX almanızı tavsiye ederim. :ok:

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130

Ado' Alıntı:
victory' Alıntı:

32 AWOX un 200hz olanı inanılmaz güzel bir görüntü sunuyor ancak AWOX tv lerin yakın performansı iyi değildir. Yani o tv yi izlerken 1 - 1,5 metreden yakın izlememek gerekir.

Standart TV izleyicileri için AWOX bulunmaz nimettir ancak biraz teknik detay bilgisi olanlar yakın performansında kusur bulurlar mutlaka.

CMO panel ile üretilir AWOX tv ler. VESTEL tv lerde CMO paenlli olanları SAMSUNG panelli olanlara tercih eden birisi olarak ben bu koşullarda AWOX almanızı tavsiye ederim. :ok:

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Ademm mrb birkac vs outlet magazasini aradim tv yok ellerinde vs outlet mh aradim 202li kodu verdim ihrac urunu oldugu icin teknik ozelliklere ulasamiyorum denildi.ancak seri nosu ile ulasabilirim denildi.suan tek umudum sizin ulasip vereceginiz bilgiler.birde sitesinde gorseldeki tv ile stoklardaki tvnIn gorseli farkli olabilir denmis neden acaba
Peneli nedir
Hdmi girisi kac adet
Usbden film oynatiyormu
Pc girisi varmi
Anakarti nedir
Smart varmi
Kac hz
Gozlukleri aktifmi pasifmi

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130

victory' Alıntı:
Ademm mrb birkac vs outlet magazasini aradim tv yok ellerinde vs outlet mh aradim 202li kodu verdim ihrac urunu oldugu icin teknik ozelliklere ulasamiyorum denildi.ancak seri nosu ile ulasabilirim denildi.suan tek umudum sizin ulasip vereceginiz bilgiler.birde sitesinde gorseldeki tv ile stoklardaki tvnIn gorseli farkli olabilir denmis neden acaba
Peneli nedir
Hdmi girisi kac adet
Usbden film oynatiyormu
Pc girisi varmi
Anakarti nedir
Smart varmi
Kac hz

adem bey yazacaktım telden yazdığım için ademm yazmışım beyi yazmayı unutmusum kusura bakmayın.bu arada tv hakkında bilgi bulursanız sabırsızlıkla bekliyorum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

victory' Alıntı:
victory' Alıntı:
Peneli nedir
Hdmi girisi kac adet
Usbden film oynatiyormu
Pc girisi varmi
Anakarti nedir
Smart varmi
Kac hz

adem bey yazacaktım telden yazdığım için ademm yazmışım beyi yazmayı unutmusum kusura bakmayın.bu arada tv hakkında bilgi bulursanız sabırsızlıkla bekliyorum

Sorun yok azizim ismim Adem nasılsa, Adem diye de hitap edebilirsiniz :ok:

Ben şu kodu şuraya yazayım da her seferinde sayfa sayfa aramayayım :) 

V10081295

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130

Ado' Alıntı:
victory' Alıntı:

V10081295

adem bey bu verdiğiniz kod ile de  hiçbir bilgiye ulaşamadılar.ya tv hakkında tam bilgiye sahip olmadan sipariş vericem yada vazgeçicem.yada  siz bir bilgiye ulaşabilirseniz sizden bilgi alıcam.suan tek umudum sizsiniz

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

victory' Alıntı:
Ado' Alıntı:

V10081295

adem bey bu verdiğiniz kod ile de  hiçbir bilgiye ulaşamadılar.ya tv hakkında tam bilgiye sahip olmadan sipariş vericem yada vazgeçicem.yada  siz bir bilgiye ulaşabilirseniz sizden bilgi alıcam.suan tek umudum sizsiniz

Azizim kodu size yazmamıştım zaten, kendime yazmıştım model no ile aramayayım diye :jeo:
Bilgiye ulaşır ulaşmaz aktarırım size mutlaka :ok:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt