Çözüldü Techwood 43US902 ekranda kararma sorunu yardım

R Çevrimdışı

rakbu1903

Yeni Üye
10 May 2023
8
40
Öncelikle herkese merhaba,aranıza yeni katıldım.Bir konuda yardım ve desteğinize ihtiyacım var..resimde de göreceğiniz üzere ekranda sağ altta bir kararma oldu..daha önce de olmuştu ama tv otomatık yazılım güncellemesi yaptı ve sorun düzelmişti..yaklasık 1 sene sonra bir daha oldu..yeni yazılım tarattım ama bulamadı...uygun yazılım konusunda desteğinizi bekliyorum...şimdiden tesekkür ederim,

IMG-20230509-WA0008.jpg

IMG-20230509-WA0007.jpg

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Hocam her zaman ben orijinal derken TV sahte anlamın da demiyorum gerçek Techwood 43US902 modelini alacak arkadaş MB230 anakartlı TV ye sahip olacağından diyorum MB130E istiyordum bu ne demesin diye yoksa bu arkadaşın TV'si tabi ki orijinal parça olarak onu da belirteyim.
By_Trol By_Trol hocam bu kadar bu arkadaşın TV'sini derin incelememin sebebi bu konuydu yanlışım var mı onu düzeltecektim konumda.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
By_Trol By_Trol hocam bu kadar bu arkadaşın TV'sini derin incelememin sebebi bu konuydu yanlışım var mı onu düzeltecektim konumda.
Eski tarihli bir konu kalabilir şu an satışta yok zaten

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Eski tarihli bir konu kalabilir şu an satışta yok zaten
Evet hocam satışları yok artık ama bazen 2.el alan arkadaşlar oluyor doğru bilgi her zaman iyidir MB130E anakartlı TV hala isteyen arkadaşlar var forumda o yüzden önemliydi benim için sonuç da modlanabilen en iyi anakart MB130 güncelleme de getirseler çok iyi olacak uzun süredir güncelleme gelmiyor sadece. Zaten konumda da hatta olmadığını öğrenmek iyi oldu arkadaşın TV'si türünün tek örneği.

R Çevrimdışı

rakbu1903

Yeni Üye
10 May 2023
8
40
Arkadaşlar tekrar merhaba...Epey bir yazışma olmuş anakartla ilgili...Ürünü yaklaşık 2 yıl önce outlet mağazadan revizyonlu olarak almıştım ama 2 yıl garantisi vardı....Zaten belirttiğiniz gibi tv nin arkasında kırmızı kaşe mevcut...servis kaydı oluşturdum yarın için,bakalım nasıl ilerleyeceğiz...ilginiz için hepinize tekrar tesekkür ederim..

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Arkadaşlar tekrar merhaba...Epey bir yazışma olmuş anakartla ilgili...Ürünü yaklaşık 2 yıl önce outlet mağazadan revizyonlu olarak almıştım ama 2 yıl garantisi vardı....Zaten belirttiğiniz gibi tv nin arkasında kırmızı kaşe mevcut...servis kaydı oluşturdum yarın için,bakalım nasıl ilerleyeceğiz...ilginiz için hepinize tekrar tesekkür ederim..
Süreçle ilgili bilgilendirmeye devam ederseniz çok seviniriz.

Geri
Üst Alt