Techwood 43F01 43" Full HD TV

D Çevrimdışı

Dardanos

Yeni Üye
10 Kas 2019
37
Merhaba,

Konunun yeri burası mıdır bilemiyorum fakat Vsoutlet tarafında satılan TV ye ilişkin teknik bilgi bulamadım. Bilgisi olan hocalarımız bilgileri paylaşabilirlerse çok iyi olacaktır.

DLNA: Yok
Marka: wood
Dahili Uydu Alıcı: Var
Smart TV: Yok
Görüntü Tarama Hızı: 50 Hz
Model: 43F01
Ekran Boyutu: 43"
Dahili Wifi: Yok
Çözünürlük Standardı: Full HD
Çözünürlük: 1920 x 1080
Ses Çıkış Gücü: 16 W

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
İnternet , smart , dahili wifi , bluetooth yok. Sadece dahili uydu alıcılı full hd tv hiç bir özelliği yok.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
vay vay vay 2018 de techwood 49 inc mb 130 1800 hz frr cihazi 2270 liraya almistim Ekonomimiz nekkaa büyümüs Evropa bizi kıskanıyore

D Çevrimdışı

Dodo adam

Yeni Üye
12 Nis 2021
15
49
Merhaba bende bu urunden aldim bugun android box ile destekleyecegim umarim beni uzmez(
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba bende bu urunden aldim bugun android box ile destekleyecegim umarim beni uzmez(
Umarim paneli iyi cikar hic fikrim yok.

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

Dodo adam

Yeni Üye
12 Nis 2021
15
49
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Umarim paneli iyi cikar hic fikrim yok.
Arkadaslar panel panda panel cikti.hic fikrim yok pande panel hakkinda ips mi veya va panel mi biliyorsaniz az da olda bilgi verebilirmisiniz dostlarim.tskler

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
Tesekkur ederim nazik cevabiniz icin va panel panda demek.panda marka olarak anlamistim.bu konularda cahilim( android box ile is gorur.
Forumda yazılan çizilenlerden anladığım kadarılya kötünün iyisi bir firma.
AUO gibi düşünülebilir.
CSOT gibi facia değil ama Samsung & AUO da değil.
Orta karar bir mühendislik muhtemelen.
Hayırlısı olsun, iyi günlerde kullanın.

D Çevrimdışı

Dodo adam

Yeni Üye
12 Nis 2021
15
49
Forumda yazılan çizilenlerden anladığım kadarılya kötünün iyisi bir firma.
AUO gibi düşünülebilir.
CSOT gibi facia değil ama Samsung & AUO da değil.
Orta karar bir mühendislik muhtemelen.
Hayırlısı olsun, iyi günlerde kullanın.
Tesekkur ederim yabanci oldugumdan cok iyi anlamiyorum malesef ama genede arastirma yapan herkes cok donanimli size de tesekkur ederim panda ismi bana uretici den ziyade panel ismi gibi gelmisti) cek kanallari izliyorum net ten va panelmis direk izleyince guzel geldi.tekrar tskler size de kisuruma bakmayin ogreniyorum)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
Tesekkur ederim yabanci oldugumdan cok iyi anlamiyorum malesef ama genede arastirma yapan herkes cok donanimli size de tesekkur ederim panda ismi bana uretici den ziyade panel ismi gibi gelmisti) cek kanallari izliyorum net ten va panelmis direk izleyince guzel geldi.tekrar tskler size de kisuruma bakmayin ogreniyorum)
Rica ederiz. TV'nin içindeki Panel'in üreticisi Panda. TV Vestel üretimi.

Vestel TV üretirken görüntüyü veren LCD paneli üreticilerden satın alıyor.
AUO, Samsung, LG, BOE, CSOT gibi.

D Çevrimdışı

Dodo adam

Yeni Üye
12 Nis 2021
15
49
Rica ederiz. TV'nin içindeki Panel'in üreticisi Panda. TV Vestel üretimi.

Vestel TV üretirken görüntüyü veren LCD paneli üreticilerden satın alıyor.
AUO, Samsung, LG, BOE, CSOT gibi.
Evet guzel oldu bilgiler,cek cumhuriyetin de finlux markasi ile cok satiyor hatta tanidigim dostlarimda almislar fiyatlari ulkemde uygun.ama panel konusu zormus siz olmasiniz tv der gecerdim)tsk ederim.

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
Evet guzel oldu bilgiler,cek cumhuriyetin de finlux markasi ile cok satiyor hatta tanidigim dostlarimda almislar fiyatlari ulkemde uygun.ama panel konusu zormus siz olmasiniz tv der gecerdim)tsk ederim.
Rica ederim, tüketicilere farkındalık kazandırmak için buradayız.
Bilinçli tüketici kullanım senaryosunu ve beklentilerini gözeterek ürün alır. :ok

F Çevrimdışı

fmfinal

Aktif Üye
20 Haz 2019
55
44
Selamlar ben de 43f01 satın aldım. Ürün henüz kurulmadı. Olumsuz yorum olursa iade edebilirim.
Ürünü kendim TV box'tan film izlemek ve çocuklarda ps4 oynasınlar diye eve 2. TV olarak aldım. Panda panel hakkında olumsuz yorumlar var. Siz kullanıcı olarak neler söyleyebilirsiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt