TCL 65C728 , teşekkürler TCL

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 haftadır TCL 65C728 TV yi kullanıyorum, 13599 TL ye vatan bilgisayardan aldım,

5 sene önce oled tv almıştım 2 sene kadar kullandım, oled den sonra 3 senedir çok pahalı olmayan orta sınıf bir çok tv aldım iade ettim sattım bir türlü istediğin performansı alamadım, oled den sonra hiçbir şey beğenmiyor insan, ama oled de bizim aile kullanımına uygun değil sürekli açık kaldığından yanık oluşuyor, hem bütçemi aşmak istemediğimden hem de hakkını veremeyeceğimi düşündüğümden çok pahalı TV almadım, en son geçen sene Vestel Arçelik (en üst modellerini) alıp iade ettim (bana göre hem görüntü iyi değil hem de hareketli sahneler kötü), son olarak TCL C715 iade ettim görüntü bi nebze diğerlerinden iyi olmasına rağmen hareketli sahneler kötüydü gözüme çok batıyordu, istediğim android , akıcı ve net görüntü idi, philips 58pus8505 aldım, adroid ve akıcılık çok iyi fakat yine istediğim görüntü bu tv de de yoktu, ama 1 sene kullandım,

C728 donanım özellikleri çok iyi görünüyordu, bir çok kullanıcı şikayeti vardı, sorun olursa iade ederim düşüncesiyle vatan bilgisayar web sitesinden satın aldım, kargo geldikten sonra kulumu için kayıt açtım 1 saat içinde geldiler ve kurulumu yaptılar, açıldıktan kısa bir süre sonra güncelleme aldı , 1 haftadır kullanıyorum incelediğim kadarı ile bahsedilen sorunların hiç biri yok, sanırım güncelleme ile düzeldi, arayüz çok akıcı ve hızlı, bana göre görüntü harika, resmen gözümün pusunu kirini aldı, hareketli sahneler çok güzel, belli ki görüntü iyileştirme var hd olmayan kanallarda bile güzel görüntü var, diğer tv ler de çamur gibi oluyordu, ses bir tv için iyi olsa da benim gibi soundbara alışık olanlara yeterli gelmeyecektir, soundbarla kullanıyorum, kumandası basit ve kullanışlı sesli komut güzel çalışıyor, tv kasası ve ayağı gayet güzel, her ne kadar çok özellik arasam da sıradan kullanıcıdan farkım yok, tv yayınları ve platformlardan film izliyorum,

Benim için en önemli nokta bu fiyata böyle bir TV almam , samsung vs diğer markalardan alsaydım 25 bin kadar ödemem gerekiyordu, belki diğer markalar daha kusursuz olacaktı ama ben c728 de istediğimi görüyorum, istediğim arayüzü kullanıyorum, diğer unsurlar beni etkilemeyecek, yerli üreticileri desteleyen biri olarak Vestel ve Arçelik de aradığımı bulamadım, TCL ye bu fiyata böyle bir TV yi sattığı için teşekkür ediyorum, umarım uzun yıllar sorunsuz kullanırım, artık TV araştırmak istemiyorum,

kısacası TV beni memnun etti ama kimseye bu TV yi önermiyorum, çünkü herkesin gördüğü görüntü farklı, başkasıyla aynı TV ye baktığımda benim gördüğüm kusurları görmüyor ona güzel geliyor, o yüzden göreceli bir durum bunu anladım,

MVIMG_20220718_2043241cf53bd459a86d132.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Güzel günlerde sorunsuz şekilde kullanmanızı diliyorum :ok

Biz de TCL ile aramızı düzeltmek istiyoruz, aslında bizim sorunumuz zaten TCL in marka anlamında kendisi ile değil de bir türlü mutlu olamadığımız Satış Sonrası Hizmet konusundaydı, 2 yılda etkili bir ilerleme kaydedilmiş olmasa da yine de firmanın yapıcı tavrını da önemsiyoruz elbette.

Tespit ettiğimiz eksikleri ve firmadan beklentilerimizi iletmek üzere sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz kardeşimiz TCL yetkilileri ile irtibat sağladı, Ağustos ayının ilk haftasında bir online toplantı düzenlenecek, bakalım umarım tüketiciler adına pozitif sonuçlar elde edebiliriz. :ok

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Güzel günlerde sorunsuz şekilde kullanmanızı diliyorum :ok

Biz de TCL ile aramızı düzeltmek istiyoruz, aslında bizim sorunumuz zaten TCL in marka anlamında kendisi ile değil de bir türlü mutlu olamadığımız Satış Sonrası Hizmet konusundaydı, 2 yılda etkili bir ilerleme kaydedilmiş olmasa da yine de firmanın yapıcı tavrını da önemsiyoruz elbette.

Tespit ettiğimiz eksikleri ve firmadan beklentilerimizi iletmek üzere sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz kardeşimiz TCL yetkilileri ile irtibat sağladı, Ağustos ayının ilk haftasında bir online toplantı düzenlenecek, bakalım umarım tüketiciler adına pozitif sonuçlar elde edebiliriz. :ok
A Adem Helvacı teşekkürler, umarım olumlu sonuçlar çıkar , biz kullanıcılar için bu çok önemli ,

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt