Tavsiyeforumu üyelerine özel kampanya duyurusu

Pixel Teknoloji Adlı İşletmenin Size Fayda Sağlayabileceğini Düşünüyor musunuz?

• Evet

Oy: 136 81.0%
  • Hayır

Oy: 2 1.2%
  • Olabilir

Oy: 20 11.9%
  • Reklam Kokan Hareketler Bunlar

Oy: 4 2.4%
  • İyi niyetten maraz doğar

Oy: 6 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı abi bir yorum alabilir miyim bizim tv için
Abim çok afedersin ben mesajını görmemişim.

Bariz led bar arızası, Evde kendin değiştirebilirmisin? Kendim yaparım dersen 450tl dolaylarında malzeme parası ile işi çözersin diye düşünüyorum.

Riske girmek istemezsen yolla ben hallederim.

Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji MNG kargo kodunu veririm sana, tv yi güvenli şekilde ulaştır hallederiz.

Ben hallederim dersen sana adım adım tarif ederim her şeyi, Hatta ledler geldiğinde takıldığın yer olursa ararsın yardımcı olurum telefonda.

Ama hassas iştir ve en önemlisi panel kırılma riskini unutmamak gerekir. :ok

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
Estağfurullah A Adem Helvacı abi
Elektroniğe elim yatkın ama hiç led tv açmadım (: panel kırılırsa işimiz yaş. Tv yi size kargo etsek ne kadar mal olur abi birde kırılmadan kargoda nasıl gelir bilmiyorum

Bende e ticaret işiyle meşgulüm kasım dan beri kargolar patates

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Elektroniğe elim yatkın ama hiç led tv açmadım (: panel kırılırsa işimiz yaş. Tv yi size kargo etsek ne kadar mal olur abi birde kırılmadan kargoda nasıl gelir bilmiyorum

Bu işin en önemli püf noktası, TV önüne koyulacak olan bir duralit.
Kontrplak da denen bu malzemenin maliyeti toplasanız 10-15tl dir ama sizi üzecek bir kırılma olayının %90 oranda engeller, defalarca şahit oldum.

Hatta sevgili M mavcil SONY tv sini yollarken bu duraliti kestirip yollamış sağ olsun, Kutu dışarıdan 2-3 keskin uçlu darbe almış belli ama kartonu aşacak gibi olsa da duralite çarpıp kalmış tv bana sapasağlam ulaştı ama maalesef panel yanık çıkınca kurtaramadık o ayrı konu.

Böyle sürekli adamın yarasını da deşiyor gibi hissediyorum ama iyi ve kötülere örnek en güzel böyle oluyor.

En iyisi ben yarın sevgili M mavcil in SONY kutusu ve içerisindeki duralit ile ilgili kısacık bir video çekip yükleyeyim youtube efendiye zira bu konuda oldukça yoğun soru geliyor, kırılmadan nasıl yollarız diye.

:ok

Alışveriş çılgınlığı bitti, ileri tarihli gönderiler de artık adetsel anlamda düşüş göstermeye başladı, Bana da gelmesi gereken tv ler var mesela ama 3-4 gündür halen ulaşmıyor yine de.

Haftasonu girince araya, olay iyice aksıyor.

Senin kullanıcı adın nereden geliyor bakiiim?

Yarınki videoyu da senin adına özel çekeyim bari :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Elinin yatkınlığına istinaden tekrar yazayım, Ben sipariş edeceğin kodları yazarım sana, sen siparişi girersiz, ledler eline ulaşınca da görüntülü veya sesli telefonla da yardımcı olabilirim sana.

Yani burada düşünüp taşınıp tartıp karar vermek sana kalmış artık :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531

Abi sen en iyisimi Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji ilteriş abi ve A Adem Helvacı ya yolla risk alma iyicene kargola öyle ver kargoya sıkı sıkıda üstüne basa basa not ve yapışkan koydurt DİKKAT KIRILIR DÜZGÜN TAŞIYINIZ DİYE :ok

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
Elinin yatkınlığına istinaden tekrar yazayım, Ben sipariş edeceğin kodları yazarım sana, sen siparişi girersiz, ledler eline ulaşınca da görüntülü veya sesli telefonla da yardımcı olabilirim sana.

Yani burada düşünüp taşınıp tartıp karar vermek sana kalmış artık :ok

A Adem Helvacı abi tv dayıma ait ; kendilerine ilettim dialoglarımızı;
panelin kırılma riski ve kargo gitti geldisi sebebiyle istanbulda bir servise yaptırmak istediler.

ilaveten benim önce patates bir tv açıp tecrübe edinmem lazım :hihi

C Çevrimdışı

capoero 

Yeni Üye
5 May 2020
10
45
Güzel bir hizmet olmuş.Ben yeni gördüm forumdan uzak kalmışım.Öğretmen olunca anca işimiz düşünce bakıyoruz foruma.Emeklerinize sağlık Adem bey

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Güzel bir hizmet olmuş.Ben yeni gördüm forumdan uzak kalmışım.Öğretmen olunca anca işimiz düşünce bakıyoruz foruma.Emeklerinize sağlık Adem bey
Konuya en son 2019' da mesaj yazılmış. Konuyla ilgili artık ortada hiçbirşey kalmamıştır. İçeriğin geçerliliği söz konusu değildir. Bu yüzden konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt