Tavsiye Netflix yeni dizi lupin. | Tavsiye Forumu

Tavsiye Netflix yeni dizi lupin.

merlot 

Aktif Üye
26 Aralık 2018
89
Dizi fena değil bu yoklukta izlenir ama kısa sürdü 5. bölümde heyecanlı yerinde bitirdiler şimdi bekle ki seneye yeni sezonu gelsin
Konuyu sona bağlamadan yarıda kesilen dizilere sinir oluyorum :dry

BlackB 

Silver Üye
25 Mayıs 2018
693
37
netflix üyelik var ama son 3-4 aydır açıp bakmadım bile, akşam gidince bir bakayım, güzele benziyor. bu arada dizi önerilerine de açığım. bilim-kurgu fantastik dizileri severim.

youtube'tan süper baba dizisini izledik ailecek, bugün 137. yani final bölümünü izleyeceğiz, çok güzel bir nostalji oldu. yaklaşık 20-30 bölümü yok, sanırım ATV arşivinde çıkan yangında zarar görmüşler o bölümler. ona rağmen çok keyifliydi 25 yıl sonra tekrar izlemek:)

gercekrambo 

Silver Üye
2 Şubat 2020
899
netflix üyelik var ama son 3-4 aydır açıp bakmadım bile, akşam gidince bir bakayım, güzele benziyor. bu arada dizi önerilerine de açığım. bilim-kurgu fantastik dizileri severim.

youtube'tan süper baba dizisini izledik ailecek, bugün 137. yani final bölümünü izleyeceğiz, çok güzel bir nostalji oldu. yaklaşık 20-30 bölümü yok, sanırım ATV arşivinde çıkan yangında zarar görmüşler o bölümler. ona rağmen çok keyifliydi 25 yıl sonra tekrar izlemek:)
büyük ihtimal izlemişsinizdir . izlememişseniz, stargate ve stargate atlantis dizileri ilaç niyetine gider. :hoba1