Tavsiye Forumu v.1 ÇIKTI!

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba saygı değer forum yönetimi ve üyeleri
Sota Sota A Adem Helvacı abilerim.
Forum sitemizin v.1 uygulaması çıktı. V.2 çok yakında sizlerle olacak.

Bir kaç gündür biliyorsunuz, forum Sitesi için web-viemver çalışmaları yapıyorduk. Bugün play storeda yayınlandı..

Özellikleri;

SmartSelect_20220628-142311_WhatsApp.jpg

Uygulamamızda eksikler aksaklıklar olacaktır bunları sizin öneriniz, tavsiyeniz, ve katkınız ile birlikte çözeceğiz.

Logo konusunda yanlış yazmışım bu benim hatam, forumu yerine forum yazmışım. Sota başkanın işleri vardı logo talep edecektim edemedim. Mobilden yapmaya çalıştım bir harf eksik yazmışım onu düzelteceğiz arkadaşlar. Onun dışında eksikleri bu konu altında da yazabilirsiniz. Veya şu kısmı açtırdım; https://tavsiyeforumu.com/konu/uygulamadaki-eksiklikler.15103/#post-322666

Uygulamanın 2 sürümün de reklam olmayacak. Sota başkan onay verirse, biraz ücret ödeyenlere reklam çıkarmayacağız. Sigara parasından daha düşük miktara ona sahip olacaksınız.
Şuanda reklamlar var ve gelirler sota başkana gidiyor arkadaşlar. Onun sitedeki sistemiyle entegreli..

iOS için 1 ay sonra gelecek güncellenmiş haliyle gelecek şimdiden hayırlı olsun. İndirme linki:

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
@ibrahimykr1 xenforunun kendi pwa hiç denedin mi. İndirmek için kırmız renkli alana dokun.

Screenshot_20220628-193125_Samsung-Internet04fffb0846f1d2bc.jpg
Konu açıldığından beri acaba diyorum. Admin yazınca bende de netleşti. Progressive web app özelliği zaten aktif ve ana ekrana simge eklendikten sonra webview özelliği ile uygulama şeklinde zaten çalışıyor. Uygulama bazlı çalışmada en azından forum kullanımı, butonlar v.s. farklı olur diye düşünmüştüm ama webview altyapısında ui özelleştirme mümkün değil diye biliyorum.

Özet olarak farkı var mıdır? Ya da olabilir mi?

Not: Appstore da bulunması ve ios versiyonunun da olması haricinde diyeyim. (İos alerjili olduğum için pwa' nın ios platformunda çalışıp çalışmadığını hiç test etmedim.)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Konu açıldığından beri acaba diyorum. Admin yazınca bende de netleşti. Progressive web app özelliği zaten aktif ve ana ekrana simge eklendikten sonra webview özelliği ile uygulama şeklinde zaten çalışıyor. Uygulama bazlı çalışmada en azından forum kullanımı, butonlar v.s. farklı olur diye düşünmüştüm ama webview altyapısında ui özelleştirme mümkün değil diye biliyorum.

Özet olarak farkı var mıdır? Ya da olabilir mi?

Not: Appstore da bulunması ve ios versiyonunun da olması haricinde diyeyim. (İos alerjili olduğum için pwa' nın ios platformunda çalışıp çalışmadığını hiç test etmedim.)
pwa özelliğini 12 ekim 2020 devreye almışım :hihi

Bügün itibariyle Xenforo 2.2 kararlı sürüme geçmiş bulunmaktayız.

yeni sürümle beraber bir dizi yeni özellikler geldi.

1. ilk dikkatinizi çekecek alan mesaj editör alanı olacaktır.
  2. bildirimler alananında okunmamış bildirim yanında siyah nokta çıkacaktır.
  3. PWA - Progressive web app (Kısaca masaüstüne kısayol olarak forumu ekler. Büyük ihtimal yarın bu özellik devrede olacaktır.)
  4. Profilinize arka plan koyabilirsiniz.
  5. GIPHY medyaları ekleyebilirsiniz.

şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
İos alerjili olduğum için pwa' nın ios platformunda çalışıp çalışmadığını hiç test etmedim.
Çalışmıyor. Zaten iosta hangi güzel geliştirici özelliği çalışıyor ki.

Şu aralar siri ile klimamı kontrol edemezken google asistan ile edebildiğim için androide geçme planlarındayım.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
pwa özelliğini 12 ekim 2020 devreye almışım :hihi
xenforonun bütünleşik özelliği olması da harika olmuş. İlk çıktığında service worker v.s. yazarken canım çıkmıştı.

Çalışmıyor. Zaten iosta hangi güzel geliştirici özelliği çalışıyor ki.

Şu aralar siri ile klimamı kontrol edemezken google asistan ile edebildiğim için androide geçme planlarındayım.
Açıkçası çıktığı günden beri hiç o firmanın bir ürününe sahip olmadım. (Kedi-ciğer konusu gibi görmeyin lütfen, zamanı geçtikten sonra ucuzlayan eski versiyonlarını da edinmek istemedim.)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt