tavan vantratörü tavsiyesi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben raks marka 42 inç avizeli büyük umutlarla beyaz renk almıştım. Oda avize düğmesi olarak iki anahtar mevcut. Birini avizeye birini pervaneye monte ettim. Tabiki iplerden kontrol edebiliyorsunuz yinede.. Oda 25 m.kare pek faydasını görmedim. Hafif esinti yapıyor. Aslında oraya beş kanat 50 küsür inç olanı almalıydım. İlk yaz güzel çalıştı. İkinci sene ses yapmaya başladı. İkinci kademe birinci kademeden yavaş dönmeye başladı. Avize camlarının vidaları ile uğraştım. Sıktım gevşettim vs. olmadı derken kaldırıp attım. İyi bir vantilatör almadığıma pişman olmuştum. Yazdıklarım raks için geçerli...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
Avizeli modellerı pek tavsıye etmem TKartaL tkartal arkadasımız gereken acıklamayı yapmıs.

duz tıp tavan vantılatoru alacaksanız G.E.M markalı alacaksınız 20 yıl arkanıza bakmadan kullanacaksınız.

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
g.e.m bu marka baya eski biliyorum urfada cok yaygındı hala varmı bilmiyorum
Urfadayım. GmG marka var. Ben de geçen sene taktırdım. Ayaklı vantilatörün(raks marka) bildiğin sıcak hava üfkediği yerde hayet serin denebilecek havayı üflüyor diyebilirim. Memnunum. 150₺ civarı fiyatı vardı geçen sene. Bu sene ne kadar bilmiyorum.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
G.E.M uretımı hala devam etmekte Bunulamazda GMG alınabılınır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt