Tanıştırayım : Malosat dvb receiver

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,196
65
Çok yakında aranızda ,hadi örnek de vereyim size:haha1

Evet,özellikle Türkçe çeviriler için epey uğraştım diyebilirim,eksikleri tamamladım ,hatalı olanları düzelttim ,yinede gözümden kaçan olabilir ,artık kusuruma bakmayın,farlar iyi değil benim :)
Ocam +Cccam(free)
Ocam süresi fotoda göreceksiniz ama yinede yazayım , bitiş tarihi : 15/06/2020 ,kapanmadan izleyin.
İptv var fakat kendiniz yüklemeniz gerekiyor ,attım bişeyler ama oynamıyor ,çünkü o da free olandandı :)
Aşağıda belirttim, yükleme rs232 ile olacak...
Kumanda değişimi yok,orjinal kumanda (olamazdı da zaten :) )

RİSK KULLANICIYA AİTTİR ,DOĞACAK HATADAN teraspy OLARAK NE BEN , NE DE tavsiyeforumu SORUMLU TUTULAMAZ.bU YÜZDEN RS232 İLE YÜKLEME DOSYASI VERİLDİĞİNİ HATIRLATIRIM.

malosat1.png

o1.jpg

o2.jpg

o3.jpg

o4.jpg

Yükleme: RS232

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,196
65
Hocam emeğine sağlık bu ocam ile hangi kanallar OK ?
13 ,19 uydularındaki "bazı" kanallar OK :ok
Yazılımlar cihaz seri numarasına göre cam veriyorlar ,ben bunu sadece test amaçlı yükleyip 13- 19 derecelere bakmıştım,yani yükleyip atıl uydularınızda kullanın derim,tabii bir nashare değil elbette :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,456
32
13 ,19 uydularındaki "bazı" kanallar OK :ok
Yazılımlar cihaz seri numarasına göre cam veriyorlar ,ben bunu sadece test amaçlı yükleyip 13- 19 derecelere bakmıştım,yani yükleyip atıl uydularınızda kullanın derim,tabii bir nashare değil elbette :ok
ooo hocam hoşgeldiniz epeydir gözükmüyor dunuz?Sağlığınız iyidir inş?

bu arada 11.11 muhabbetine next 2023 ü indirim çekiyle 82 liraya aldım.Cihaz bugün yanlış ilçe şubesine gittiği için elime ulaşmadı.Tangberk ,emü falan ardık neler yapmam lazımsa yazarsanız yada pm atarsanız sevinirim hocam.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,196
65
ooo hocam hoşgeldiniz epeydir gözükmüyor dunuz?Sağlığınız iyidir inş?

bu arada 11.11 muhabbetine next 2023 ü indirim çekiyle 82 liraya aldım.Cihaz bugün yanlış ilçe şubesine gittiği için elime ulaşmadı.Tangberk ,emü falan ardık neler yapmam lazımsa yazarsanız yada pm atarsanız sevinirim hocam.
Üzerinde hazırdır mutlaka tanberg,konu hakkında bilgi veririm,eline ulaştığında bana yaz"ulaştı" diye buradan :ok

Geri
Üst Alt