Tanışma

H Çevrimdışı

hakanirem

Yeni Üye
20 Mar 2019
7
47
Herkese Merhaba;
Uzun zamandır (yaklaşık 3 aydır) takip ettiğim bu harika siteye bugün itibariyle üye oldum.
42 Yaşındayım,Kamu personeliyim,Tekirdağ'da yaşıyorum ve buralıyım,1991 yılından beri Özel bir Radyoda program yapıyorum,Teknolojiyle oldukça yakınım
Burada bulunmaktan çok mutluyum.Emeği geçen herkese teşekkür ederim,Muhteşem bir forum oluşturmuşsunuz...

H Çevrimdışı

hakanirem

Yeni Üye
20 Mar 2019
7
47
Heryer forum sitesi dolmuş,öyle pat diyede üye olan biri değilim,Adem bey'de sağolsun yardımcı oldu.Baktım site gerçekten güzel,o nedenle biraz uzun sürdü,Yoksa okumadık kendimle alakalı konu kalmadı :P üyelik gecikti biraz.Birde Bize ulaşın kısmından bir yardım talebim oldu,o bilgi sizleremi ulaşıyor acaba ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,415
Heryer forum sitesi dolmuş,öyle pat diyede üye olan biri değilim,Adem bey'de sağolsun yardımcı oldu.Baktım site gerçekten güzel,o nedenle biraz uzun sürdü,Yoksa okumadık kendimle alakalı konu kalmadı :P üyelik gecikti biraz.Birde Bize ulaşın kısmından bir yardım talebim oldu,o bilgi sizleremi ulaşıyor acaba ?
Bıze ulasın kısmında atılan talepler dogrudan bana ulasır.

Yazılım,Tavsıye,Tamır,Onarım gıbı taleplere gerı donus saglamıyoruz.

Onun harıcınde Forum Akısıya ılgılı Durumlar, Uyelıkle ılgılı sorunlar,,Sıkayet,Telıf, vb durumlar ıcın gerı donus saglıyorum.

H Çevrimdışı

hakanirem

Yeni Üye
20 Mar 2019
7
47
Bıze ulasın kısmında atılan talepler dogrudan bana ulasır.

Yazılım,Tavsıye,Tamır,Onarım gıbı taleplere gerı donus saglamıyoruz.

Onun harıcınde Forum Akısıya ılgılı Durumlar, Uyelıkle ılgılı sorunlar,,Sıkayet,Telıf, vb durumlar ıcın gerı donus saglıyorum.

Çok teşekkürler ilginiz için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri