Tamir Fiyatı ne tutar ve sorun ne

U Çevrimdışı

Uğurkoçyiğit40

Yeni Üye
12 May 2019
3
37
Kolay gelsin öncelikle. Grundig tv televizyonum var.lcd tv. İçinde kendi uydu alıcısı var. Öncesinde kanalları kendisi siliyordu fabrika ayarlarına döndü üp tekrar kuruyordum belli bi süre böyle idare ettim. Özellikle elektrikler kesildiğinde va tv f işini çektiğimde yapıyordu. Şimdi ise tv ye elektrik geliyo fakat tv hiç açılmıyor. Sorun nedir ve tamir fiyatı ne kadar tutar. Cevaplarsanız sevinirim. İyi günler dilerim.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
yazılım kaynaklı olabilir önce yazılımla düzeltmeyi deneyin düzelmezse harici uydu alıp kullanın derim, tamiri için para harcamaya yazık bence, tam anlamıyla sağlıklı çalışan dahili uydu bir elin parmaklarını geçmez herhalde.

U Çevrimdışı

Uğurkoçyiğit40

Yeni Üye
12 May 2019
3
37
Şimdi tamirciye sordum anakart arızası dedi. Fiyat 560 tldedi. Tamiri imkansız mış. Parçada bulunmuyomuş.tv alcaz heralde yapcakbişey yok

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Tv hic acilmiyorsa guc karti ile ilgili bi problem olabilir fişe takip tv açma tusundan acin tv ye telefon flaşı ile yakindan bakin goruntu varmi

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Şimdi tamirciye sordum anakart arızası dedi. Fiyat 560 tldedi. Tamiri imkansız mış. Parçada bulunmuyomuş.tv alcaz heralde yapcakbişey yok

tvnin hiç açılmadığını yazmışsınız ama görmemişim hocam, geçmiş olsun inşallah en az masrafla atlatırsınız. yinede acele etmeyin buradan çözüm önerileri çıkacaktır elbette

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
evet lcd kartları bulmak zor, yine uygun fiyatmış ama bulunmaması fayda sağlamadı. umarım köydeki cihazınki uyar

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu tv tamircilerinden uzak dur hocam , bence servisi çağır birde onlar baksın ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt