Takip Etme

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kimse sevinmesin çektim fişi :)
999 :)

Adsiz4e88bfe2f474639d.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ahahahahah vay arkadaş forumda bir ilki daha gördük ne mutlu bizlere.

Destek sunan herkese sonsuz teşekkürler. Tavsiyeforumu ailesi olarak daha öyle büyük işlere imza atacağız ki, ülke bizden bahsedecek, hepimiz bu başarının birer parçası, birer neferi durumdayız en yeni arkadaşımızdan en kıdemli üyemize kadar.

Hepinizi seviyorum ? :cay

D Dreamland yakın zamanda forum üyelerine (Aslında kıdemlilere ama size bir istisna yaparız) küçük bir sürprizimiz olacak diye planlıyorduk sevgili Sota Sota ile.

Takipte kalın :kas

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531

Destek sunan herkese sonsuz teşekkürler. Tavsiyeforumu ailesi olarak daha öyle büyük işlere imza atacağız ki, ülke bizden bahsedecek, hepimiz bu başarının birer parçası, birer neferi durumdayız en yeni arkadaşımızdan en kıdemli üyemize kadar.

D Dreamland yakın zamanda forum üyelerine (Aslında kıdemlilere ama size bir istisna yaparız) küçük bir sürprizimiz olacak diye planlıyorduk sevgili Sota Sota ile.

Sota Sota benim terfi gelmedi bak sen şu işe :hihi:hihi:hihi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,556

Forumumuzu kendi forumu gibi bilip sürekli destekte bulunan ,birikimini paylasan arkadaşlarımıza
Çam sakızı, çoban armağanı birseyler yapıp.
Gönüllerini almamız şart olmuştu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt