Tahminimce en fp ürün şimdilik Vestel 65QA9700 (BAYİ FİYATLARINA GİDİP BAKIN)

D Çevrimdışı

domienz

Yeni Üye
21 Şub 2022
9
35
yaklaşık 1 haftadır vestel segmenti ürünleri inceliyorum. ram, anakart, akıllılık durumları vs. akılsız+android box gibi kombinasyonları da düşündüm.
sonuçta her zaman tv alınıp satılamıyor, ben şahsen kenarda köşede vadelide, dolarda, borsada bir paranız varsa oradan ekleyip en fp ürünü alınması taraftarıyım.

Gelelim konuya, zaten burada olan herkes toshibanın, hi-levelin, regalin vestelin hepsinin aynı şey olduğunu biliyor. internet sitelerinde, marketlerde ve a101'lerde vestel marka olanlarını uygun fiyata bulmak zor, ne hikmetse vestel sattırmıyor bu platformlarda doğal olarak siz de toshibaya, regale, a101 hi-level larına bakıp uygun tv arıyorsunuz.

Maltepe piazza avm'si içinde vestel extra isimli bir bayi gördüm, dedim gireyim hele bakayım hepsiburada'da 14.500tl olan qled 65inç akılsız toshibaya kaç çekecekler... derken ürünleri inceledim ve vestel.com'da fiyatlardan uyguna satıldığını gördüm. her ne kadar kaç gb ram var bunda dediğimde 16gb dense de(romla karıştırdılar haklılar ramleri belirtmiyor vestel) Sağolsunlar sabırla ilgilendiler çalışanlar da (:

Vestel 65QA9700 sitede 17.250tl iken;​

16.100 civarına kadar indirim oldu üstüne 3250tl'de mutfak ürünleri indirimi tanımlandı. bu paraya da isterseniz süpürge, çekirdek öğütücülü kahve makinesi, kazanlı ütü alabiliyorsunuz.

yani 16.170tl ödeyip 3299tl lik taze çekirdekli programlı kahve makinesini de aldım. elbet yenilenecek veya ihtiyacınız olan bir şeyiniz olabilir.

durum böyle olunca 13bin liraya 65inç mb185 anakartlı(2gb ram) android QLED tv almış oldum. Siz de internetten veya a101lerden tv kovalamak yerine vestel bayilerine de bir uğrayın derim.

ha 58 inç a101 toshibası 8299tl cidden güzel fiyat bulursanız alınabilir bu istisna bence.

F Çevrimdışı

furkangeze 

Yeni Üye
18 Kas 2021
49
34
Öncelikle hayırlı olsun iki ürünü de güle güle kullanın. Biz de kardeşime 9700 serisi aldık araştırmalar sonucu.

Araştırmak ve fırsatları değerlendirmek gerek tabii ama hesabınızdaki ufak bir noktaya katılmıyorum. Siz 13bin liraya QA9700 almamışsınız. 16170 liraya TV+Kahve makinesi almışsınız. Satıcının amacı tam olarak buymuş zaten, sizi belki de ihtiyacınız olmayan ya da dışarda 2800-2900 ₺ bandında olan bir promosyon ürünle kendisinden TV almaya ikna etmiş :)

TV'den bağımsız olarak çekirdek öğütücülü kahve makinesi almak istediğinizde bu modeli (bu fiyata) tercih edecek olursanız hesabınız tamamen doğru

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

HalilBey06

Yeni Üye
17 Kas 2022
44
30
17250 TL hocam yeni güncel fiyatı yaklaşık 20 gün evvel 16500 TL idi.
Google vestel Aralık 2022 yazarsınız görürsünüz. Muhtemelen bayi tv yi Kasım ayında aldı ise o fiyatlara vermesi gayet normal :)
bende F furkangeze arkadaşın kahve makinesi yorumuna katılıyorum.
Vestel.com da 16500 iken bende vatan bilgisayardan 14285 e aldım... :)

S Çevrimdışı

sametabi1

Yeni Üye
21 Kas 2021
4
26
Bende bahsettiğiniz model var ve çok memnunum.Android beklediğimden hızlı çıktı 11 olmasından mı yoksa 2GB ram ile gelmesinden mi kaynaklı onu çözemedim:mutluAslında sorun çıkar diye korkuyordum neyse ki Acer monitörümde olan ips glare hiç yok,ışık sızması tek bir yerde var ve çok düşük miktarda kesinlikle rahatsız etmiyor.Benimki Lg panel(ips) olduğundan siyahlarda kötü performans olabilirdi ancak Qdef katmandan olsa gerek nedense ben çok beğendim siyahlarda griye kaçan tonu kesinlikle görmüyorum.SMR 3000 olması kesinlikle hissediliyor hareketli sahnelerde hiçbir şey göze batmıyor böyle olduğuna göre memc(mjc)de hakkını veriyor bence .. Neyse bu kadar övgü yeter millet beni Vestel'in maaşlı elemanı sanacak:sirit

Son düzenleme:
seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Bende bahsettiğiniz model var ve çok memnunum.Android beklediğimden hızlı çıktı 11 olmasından mı yoksa 2GB ram ile gelmesinden mi kaynaklı onu çözemedim:mutluAslında sorun çıkar diye korkuyordum neyse ki Acer monitörümde olan ips glare hiç yok,ışık sızması tek bir yerde var ve çok düşük miktarda kesinlikle rahatsız etmiyor.Benimki Lg panel(ips) olduğundan siyahlarda kötü performans olabilirdi ancak Qdef katmandan olsa gerek nedense ben çok beğendim siyahlarda griye kaçan tonu kesinlikle görmüyorum.SMR 3000 olması kesinlikle hissediliyor hareketli sahnelerde hiçbir şey göze batmıyor böyle olduğuna göre memc(mjc)de hakkını veriyor bence .. Neyse bu kadar övgü yeter millet beni Vestel'in maaşlı elemanı sanacak:sirit
9700 de kaç çeşit panel var acaba

M Çevrimdışı

morlahana16

Yeni Üye
20 Şub 2023
1
29
Vestel’den alınabilecek araştırmaların sonucu 65QA9700 , 65Q9900 ve 65U9730 modelleri olabilir fiyat konusunda da sizlere şöyle yardımcı olabilirim Bursa için söylüyorum Kurumsal vestel mağazalarında 65Q9900 ı 14.700 e aldım extra bir indirim yaptı arkadaşlar sağolsun. Tabi modellerin seçiminde adem Helvacı hocanın çoooooooook faydası oldu Allah razı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri