T96 Mini güncellemesi hatasından sonra bağlanmıyor

thaer Çevrimdışı

thaer

Yeni Üye
7 Şub 2024
5
20
Olay şöyle gerçekleşti: T96 Mini'nin güncellemesi sırasında USB bağlantısı kesildi ve bilgisayara bir daha bağlanamadı. Şu anda kırmızı bir ışıkta kalıyor, tekrar başlatma gibi bir çözüm bulma şansım var mı?

WhatsApp-Image-2024-02-07-at-3.36.41-PM.jpg
WhatsApp-Image-2024-02-07-at-3.36.41-PM-1.jpg
WhatsApp-Image-2024-02-07-at-3.36.40-PM.jpg

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Sanırım güncelleme sırasında bağlantı kesilince cihaz çöktü, cihazı geri getirmek ince işçilik ister. Aşağıdaki konuya bir göz atın.

thaer Çevrimdışı

thaer

Yeni Üye
7 Şub 2024
5
20
Sanırım güncelleme sırasında bağlantı kesilince cihaz çöktü, cihazı geri getirmek ince işçilik ister. Aşağıdaki konuya bir göz atın.

bağlantı sağlanmıyor reset atarak bağlantı yaptığınızda cihaz algılanmaması durumunda cihazın içinden chip üzerindeki bacaklardan bazılarına cımbız/tornavida gibi bir şeyle dokunup kısa devre yapamam gerekiyor ama mu modele gore hangi bacaklari yapamam gerekiyor onu bilmiyorum

thaer Çevrimdışı

thaer

Yeni Üye
7 Şub 2024
5
20
Rom yüklemeniz gerekiyor RK chip sorunlu bunlar öyle fazla kullanılacak alınacak cihaz değil güncel Next start Dreamstar Nova vs alın kullanın
hocam Rom yüklemeyi calisiyorum ama bilgisayara bağlanmıyor

Rom yüklemeniz gerekiyor RK chip sorunlu bunlar öyle fazla kullanılacak alınacak cihaz değil güncel Next start Dreamstar Nova vs alın kullanın
hani bazi modelerde kısa devre yaparak bağlaniyordu ama bu modelde nasil yapicam bilmiyorum

Geri
Üst Alt