Survivor 2018 - Cahilin Önde Gideni Turabi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,554
Hemserım Sayılır , Bızım Buranın Adamı Fazladan Delıkanlıdır ama Bu Adam Bıldıgın Kalas. :hayir

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sırf onun yüzünden açmıyorum, :ogg
Sorma kardeşim, Eşim çok seviyor bu programı. Ben bu Acun denen adamı zerre kadar sevmem, elimden geldiğince de programlarını izlemem laakin bir seçim yapmam lazım, Yaa eşim ile ayrı ayrı odalarda tv izleyeceğiz ben FX izleyeceğim eşim Acur hıyar izleyecek, Ya da ben feragat edeceğim katlanacağım ve bir arada olacağız.

Genelde ilk seçim baskın geliyor ancak bu lanet herifin reklam geliri hırsı yüzünden program 8 de başlayıp 12 de anca bitiyor, neredeyse hatfa içi her güne gibi yayın da var. şimdi ben bu acura ''Allah senin... versin'' desem o da olmaz, ne yapalım işte böyle iki kas yapıp, beyin hücresi yerine sahanda yumurta taşıyan cahil cühela heriflerin derebeylik taslamalarını izliyoruz mecburen.

İlginç olanı ise bayanlar öncelikli olmak üzere oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olması.

2019 da açacağım foruma SURVİVOR 2019 diye :kop

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hemserım Sayılır , Bızım Buranın Adamı Fazladan Delıkanlıdır ama Bu Adam Bıldıgın Kalas. :hayir

Abicim delikanlılk aslında bir kültürdür.

Saygın ile
Efendiliğin ile
Zekan ile
Dürüstlüğün ile
Tevazu sahibi olman ile
Çalışkanlığın ile
Yardımseverliğin ile

Ve daha bir çok güzel meziyet ile delikanlı olunur. Bu beyinsiz beygirin yaptığı gibi Hede Hödö Bödö dayılıklarına bizim buralarda delikanlılık denmiyor, onlar genelde Pavyon kapılarında, kendi beyin guruplarıyla birlikte takılan tiplerdir.

Sizin yörenin gerçek delikanlılarının yanında posta bile olmaz bu beygirden.

İnanılmaz nefret ediyorum bu adamdan. Bu 1, bir de kendisini filozof sanan cahil bir arabeskçi vardı adını hatırlamıyorum o 2

Benim güzel ülkemde ne cevherler var abi çıkartın ekrana o canım çocukları izleyelim bunlar nedir yaaaa :dry

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Haklısın Abi, durumu iyi anlıyorum.
Yahu adam dizi de oynadı, dedim biraz akıllanmıştır, yok adam aynısı :kiskis

Sota Sota Avatarın güzel olmuş :yeah

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
hocam delikanlı ayağı yapan bir şovmen. anılın yerine olaydık diyorum.

31403945_587952504898123_6527630524920447915_n-jpg.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Sorma kardeşim, Eşim çok seviyor bu programı. Ben bu Acun denen adamı zerre kadar sevmem, elimden geldiğince de programlarını izlemem laakin bir seçim yapmam lazım, Yaa eşim ile ayrı ayrı odalarda tv izleyeceğiz ben FX izleyeceğim eşim Acur hıyar izleyecek, Ya da ben feragat edeceğim katlanacağım ve bir arada olacağız.

Genelde ilk seçim baskın geliyor ancak bu lanet herifin reklam geliri hırsı yüzünden program 8 de başlayıp 12 de anca bitiyor, neredeyse hatfa içi her güne gibi yayın da var. şimdi ben bu acura ''Allah senin... versin'' desem o da olmaz, ne yapalım işte böyle iki kas yapıp, beyin hücresi yerine sahanda yumurta taşıyan cahil cühela heriflerin derebeylik taslamalarını izliyoruz mecburen.

İlginç olanı ise bayanlar öncelikli olmak üzere oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olması.

2019 da açacağım foruma SURVİVOR 2019 diye :kop

Çifte ekran aç o zaman abi. :hihi

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Abicim delikanlılk aslında bir kültürdür.

Saygın ile
Efendiliğin ile
Zekan ile
Dürüstlüğün ile
Tevazu sahibi olman ile
Çalışkanlığın ile
Yardımseverliğin ile

Ve daha bir çok güzel meziyet ile delikanlı olunur. Bu beyinsiz beygirin yaptığı gibi Hede Hödö Bödö dayılıklarına bizim buralarda delikanlılık denmiyor, onlar genelde Pavyon kapılarında, kendi beyin guruplarıyla birlikte takılan tiplerdir.

Sizin yörenin gerçek delikanlılarının yanında posta bile olmaz bu beygirden.

İnanılmaz nefret ediyorum bu adamdan. Bu 1, bir de kendisini filozof sanan cahil bir arabeskçi vardı adını hatırlamıyorum o 2

Benim güzel ülkemde ne cevherler var abi çıkartın ekrana o canım çocukları izleyelim bunlar nedir yaaaa :dry

Nihat Doğan :mutlu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt