Sürat kargo adıma tanımadığım kişilere kargo gönderiliyor

R Çevrimdışı

reddagger 

Yeni Üye
8 May 2020
13
29
15 Haziran günü Sürat Kargo'dan göndermiş olduğunuz kargo teslim edilmiştir diye mesaj geldi. Fakat ne alıcıyı tanıyorum ne de kargo gönderdim. ndan baktığımda nden gönderilmiş gözüküyor. ni aradım durumu belirttim ve halledeceklerini söylediler. 16 Haziran günü yine başka bir tanımadığım kişiye yine Çekmeköy şubesinden kargo gönderilmiş. Yine müşteri hizmetlerini aradığımda düzelteceklerini söylediler.

22 Haziran ve dün de yine aynı durumu yaşadım. Müşteri hizmetleri yine halledeceklerini söylediler fakat le bir çözüm yok kargolar Çekmeköy şubesinden gönderilmeye ediyor. Çekmeköy şubesi telefonlarımı bir açmıyor. Bu arada 'da yaşamıyorum ve Çekmeköy şubesinden daha önce hiç kargo göndermedim. Müşteri hizmetleri de talebinizi aldık diyor ama çözüm yok. Kimlik olmadan nasıl adıma kargo gönderebiliyorlar hiç mi kontrol eden yok. Bu konuyla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekiyor

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Aynı Konuyu Farklı Farklı yerlerde 2 kere açmışsınız.:hayir

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Yapman gereken çok basit , 155 arayacaksın Sürat Kargonun Çekmeköy şubesi bilgim ve dahilim olmadan devamlı benim adıma bir yerlere kargo göndermektedir. Ne olduklarını , içeriklerini ne gönderdiklerini bilmemekteyim. Kendilerinden şikayetçiyim diyeceksin , bak bakalım o ulaşamadığın şube yana döne nasıl sana ulaşmaya çalışıyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
155 bişey yapmaz, Karakola gelin dilekçe verin diyecektir.
Şikayet vara yazın.

Alıcı yada gönderici de sizin mı bilgileriniz? Yoksa sadece telefon numarası mi sizin hani olurda yanlışlıkla sizin numaranızı yazmışlardır hep öyle kalmıştır

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar Şöyle bir durum oluyor benim başıma geldi örnek veriyorum Fikoloji usta sipariş verdi X bir yerden numarayı ya sisteme geçiyorlar istemeden benim kaç defa başıma geldi akşam bakıyorum özellikle aras kargo bunu çok yapıyor akşam mesaj geliyor Ahmet hüsamoğlunun XXXXX Takip Nolu kargosu şu şu tarihte teslim edilmiş bazen oluyor öğle.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

R reddagger İşin Peşini Bırakma En yakın karakola yada Emniyet Genel Müdürlüğüne Git Şikayet dilekçesi yaz güzel okkalı delilin olsun o müşteri hizmetlerini aradığında ses kaydına aldınmı ?
Gelen Mesajları Sakladınmı?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
ilerde çıkabilecek yasal sıkıntıları önlemek adına acilen yasal bir tutanak tutturun. elinizde belge olsun.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
sürat kargo ile aras kargo şuan en berbat kargolar şubelerine gidiyorum kargolar taşmış durumda .milyarlık cihazlar havada uçuşuyor atarak yükleme yapıyorlar.(kutuları )çalışanlar bıkmış ilgilenmiyor.eleman eksik işler yetişmiyor.yani kısacası devletin bu kargo firmalarına büyük denetlmeler yapıp caydırıcı cezalar vermesi lazımki düzelsinler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri