Superonline FİBER AKK Kalktı !

LİMAN Çevrimdışı

LİMAN

Aktif Üye
2 Nis 2018
239
53
Vodafone evde interneti 10. ayda 2 yıl uzatmıştım 50Mbps 72.90 liraya, dün itibari ile sınırsıza geçti. Fiyatları görünce sanırım teklifi kabul etmekle iyi yapmışım.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Herkesin beklediği gün geldi çattı, 1 Ocak 2019 itibariyle AKN'li Eko Sınırsız tarifelerinden birini tercih eden taahhütlü Kablonet aboneleri için Adil Kullanım Noktası (AKN) uygulaması sona eriyor. Sevindirici bu haberin yanında yeni abone olacakları ve 2019 içerisinde taahhüt süresini uzatacakları kötü bir haber bekliyor. Oluşturulan yeni tarifelerle birlikte, 2019'da yeni abone olacaklar veya taahhüt uzatacak aboneler için Sınırsız tarifele fiyatları erişebilir olmaktan çok uzak olacak.

Adil Kullanım Kotası (AKN) yerine Akıllı Sınırsız Kotası (ASK) geliyor

Akıllı sınırsız tarifelerde, tarifenizdeki hızı günün en çok internet kullanılan saat aralığı olan 19:00 - 24:00 saatleri arasında hız düşümlü, diğer saatler arasındaysa sınırsız olarak kullanabileceksiniz.

16 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız tarifesini kullananların hızları 19:00 - 24:00 saatleri arasında 8 Mbps'ye, 25 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız tarifesini kullananların hızları 19:00 - 24:00 saatleri arasında 10 Mbps'ye, 50 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız tarifesini kullananların hızları 19:00 - 24:00 saatleri arasında 20 Mbps'ye, 100 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız tarifesini kullananların hızları 19:00 - 24:00 saatleri arasında 25 Mbps'ye düşecek ve 5 saatlik zaman diliminde kullanıma bakılmadan bu hız ile internet kullanımı devam edilecek.

* Akıllı Sınırsız tarifelerdeki hız düşüm şartları 1 Ocak 2019 ile birlikte kullanıcı tepkileri de dikkate alınarak değişebilir. Değişim olması durumunda düşüm hızları da güncellenecektir.
0b5d3387965d00f0297a574537008d9d.jpg

Tamamen sınırsız fiyatları cep yakıyor

24 ay taahhütsüz ve tamamen sınırsız Kablonet fiyatları cep yakarken, 24 ay taahhütlü ve tamamen sınırsız Kablonet fiyatları da erişilebilir olmaktan çok uzakta kalıyor. Yeni fiyatlar ile birlikte, 16 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 69,99 TL'ye, 25 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 79,99 TL'ye, 50 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 230,99 TL'ye, 100 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 380,99 TL'ye yükseliyor.

8901dfe41c2e71964cb14ca07d1e9fd2.jpg

Minimum Kablo TV paketi ile birlikte taahhüt verilmek istenirse faturalar daha çok artıyor

16 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 95,99 TL'ye, 20 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 125,99 TL'ye, 25 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 135,99 TL'ye, 50 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 235,99 TL'ye, 100 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 385,99 TL'ye yükseliyor.

2019'da zamlanan Kablonet'in yeni kampanyaları

, , , , , , , , , , ,

, , , , ,

Hocam güzel bilgilendirme eline sağlık buna cevap verme amacım aslında kotalı paketlere yönelmekten yana neden diyecek arkadaşlar evde kullandığınız internet kullanıcı sayısı ve datalar bellidir aslında bunu kullandığınız iss in online hizmetler sayfasından takip ederek görebilirsiniz son 6 ay kullandığınız akn yi kontrol ederek biraz üzerinde kotalı bir paket alabilirsiniz ben aylık 250 ile 300 gb arası kullanıyordum 500 gb kotayı geçemeyeceğimi bildiğim için aldım hem fiyat olarak daha uygun hemde hız sınırlaması yok. Benim değişmeyecek tek düşüncem sınırsız internet bir satış aldatmacası iss lerde biliyor ki bu kadar yüksek gb ların asla kullanılmayacağını bu zamana kadar akn o yüzden vardı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Hocam güzel bilgilendirme eline sağlık buna cevap verme amacım aslında kotalı paketlere yönelmekten yana neden diyecek arkadaşlar evde kullandığınız internet kullanıcı sayısı ve datalar bellidir aslında bunu kullandığınız iss in online hizmetler sayfasından takip ederek görebilirsiniz son 6 ay kullandığınız akn yi kontrol ederek biraz üzerinde kotalı bir paket alabilirsiniz ben aylık 250 ile 300 gb arası kullanıyordum 500 gb kotayı geçemeyeceğimi bildiğim için aldım hem fiyat olarak daha uygun hemde hız sınırlaması yok. Benim değişmeyecek tek düşüncem sınırsız internet bir satış aldatmacası iss lerde biliyor ki bu kadar yüksek gb ların asla kullanılmayacağını bu zamana kadar akn o yüzden vardı

Kullanılmayacağı derken? Şahsen bu devirde sadece video ile akn çok güzel bitirilebiliyor. Akn yi bitirmeyen abone sayısı fazla değildir bence.?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Kullanılmayacağı derken? Şahsen bu devirde sadece video ile akn çok güzel bitirilebiliyor. Akn yi bitirmeyen abone sayısı fazla değildir bence.?
50 gb akn tabiki biter yazdığım şey basit iss in online işlem merkezine girip son 6 ayda ne kadar indirme ve yükleme yapılmış görebilirsin buna göre de biraz üstü kotalı paket alabilirsin normal bir ev kullanıcısı 200 gb dan fazla kullanabileceğini düşünmüyorum istersen kontrol et hangi issden hizmet alıyorsan ne kadar kullanmışsın kontrol et

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
50 gb akn tabiki biter yazdığım şey basit iss in online işlem merkezine girip son 6 ayda ne kadar indirme ve yükleme yapılmış görebilirsin buna göre de biraz üstü kotalı paket alabilirsin normal bir ev kullanıcısı 200 gb dan fazla kullanabileceğini düşünmüyorum istersen kontrol et hangi issden hizmet alıyorsan ne kadar kullanmışsın kontrol et

200 gb bile yetmiyor çoğunluğa bence.
Dizi izleseler, youtube-instagram da takılsalar bitiyor.
Aylık kullanımı görme imkanı konusunda katılıyorum.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
200 gb bile yetmiyor çoğunluğa bence.
Dizi izleseler, youtube-instagram da takılsalar bitiyor.
Aylık kullanımı görme imkanı konusunda katılıyorum.
söylediğin verilere göre; bir aile günde 8 saat aralıksız bu söylediklerini yapıp hiç ara vermeden film dizi vb izlese ayda 250 ile 300 gb arası bir kullanım yapar

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Şimdi taahhütle kurtulduk ama iki sene sonra sınırsız olarak devam edecekse İnternet çoğumuz için lüks olacak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri