superonline fiber abonelik sorunu

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
135
herkeze hayırlı forumlar öncelikle.
bir tuhaf sorunum var kendimde gerekenleri yapmaya çalışıyorum ekik yada yapmadığım birşey var ise tavsiyelerinizi bekliyorum.
superonline fiber beni üst pakete geçirmiyor vodafone net de hala kara listede olduğumu iddia ediyor, borcumu 15.04.2024 tarihinde ödedim. yasal takibe düşen bir borçda değildi nasıl olduysa 2017 yılında 3 adet fatura kalmış. garanti olsun diye vodafone net müşt.hiz. ve avukatlarıyla görüştüm hiçbir sorun yok zaten abonemizde gözükmüyorsunuz şeklinde cevaplar aldım.
17.04.2024 tarihinde BTK ya şikayet dilekçesi yazdım e edevlet de hala borçlu gözükdüğüm yönünde, 29.04.2024 bana cevap yazdılar evet borcunuzu kapatmışsınız şeklinde.
bugun itibariyle superonline dan yine üst pakete geçemedim BTK ya superonline ı şikayet ettim yadığım ve aldığım cevaplar zaten aşağıda resimlerdedir.
daha ne yapmam gerrekiyor acaba?

Ekran-Alintisi2ef7561ce03556f51.png

Ekran-Alintisi2941008d4e3e09333.png
Ekran-Alintisi35d32eb823ae5d75b.png
Ekran-Alintisi413263d96c8426b0b.png
Ekran-Alintisi57462fc57a5ea1b8e.png

Ekran-Alintisi-1321f908a57df5c45.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,873
Olan bitenden aldığım. Borcunuzu ödeseniz dahi belirli süre bu listede kalmaya devam ediyorsunuz. Benzer durum Findeks puanlama sisteminde de var.
Borcu geciktirdiğin zaman hemen o aya X gözüküyor. X kalkması 15-18 ay sürüyor.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Bunların artık ortak bir havuzları var, birisinde takibe düşerseniz diğerinde de kara listeye girebiliyorsunuz. UYAP Vatandaşa girip icra dosyalarına baktınız mı? Açılmış bir dosya var ise eğer; siz borcunuzu yatırsanızda girip kapatmıyorlar. 1 sene sonra takipsizlik ile kapalı görünüyor. Böyle bir durum sözkonusu ise Avukata söyleyin Haricen Tahsilat başvurusu yapsın. Az bir harç tutar onu yatırırsınız. Bende Bir keresinde Vodafone da aynı sorunu yaşadım, Turkcell anında Krediyi sıfırladı.

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
135
Bunların artık ortak bir havuzları var, birisinde takibe düşerseniz diğerinde de kara listeye girebiliyorsunuz. UYAP Vatandaşa girip icra dosyalarına baktınız mı? Açılmış bir dosya var ise eğer; siz borcunuzu yatırsanızda girip kapatmıyorlar. 1 sene sonra takipsizlik ile kapalı görünüyor. Böyle bir durum sözkonusu ise Avukata söyleyin Haricen Tahsilat başvurusu yapsın. Az bir harç tutar onu yatırırsınız. Bende Bir keresinde Vodafone da aynı sorunu yaşadım, Turkcell anında Krediyi sıfırladı.
baktım hocam hiçbir dosya vs yok, hatta onların avukatlarıyla bile görüştüm adamlar bizde ne normal nede yasal borcunuz yok diyor.

Geri
Üst Alt