Sunplus Tool download - Sunplus 1506 serisi işlemci yazılım yükleme programı

Z Çevrimdışı

zalomaz

Yeni Üye
7 Kas 2019
13
34
usta bu loaderle yumatu wifi ye bi turlu donusum yazılımı yuklenmiyor.

1-yazılım yuklenmeden önce cihazın fişi çıkarılıp starta basıldıktan sonra takılacak mı.
2-yazılım dakikada yukleniyor.
3-yazılım yuklenirken tv ekranında yazılım yukleniyor gibi göruntu çıkmayacak mı
4- yazılım yuklenirken ste o, step 1.... step 10 tazıları gelmiyor.
5-yine bazı yazılımları yuklerken yeşil ışık yanıyor , tv acılıyor , ama loaderde ilerleme %1,2... değilde ..... olarak ilerleme oluyor.

usta bu sorularımı yanıtlar mısınız.
yoksa yumatu coplukteki yerini alacak.

selamlar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
usta bu loaderle yumatu wifi ye bi turlu donusum yazılımı yuklenmiyor.

1-yazılım yuklenmeden önce cihazın fişi çıkarılıp starta basıldıktan sonra takılacak mı.
2-yazılım dakikada yukleniyor.
3-yazılım yuklenirken tv ekranında yazılım yukleniyor gibi göruntu çıkmayacak mı
4- yazılım yuklenirken ste o, step 1.... step 10 tazıları gelmiyor.
5-yine bazı yazılımları yuklerken yeşil ışık yanıyor , tv acılıyor , ama loaderde ilerleme %1,2... değilde ..... olarak ilerleme oluyor.

usta bu sorularımı yanıtlar mısınız.
yoksa yumatu coplukteki yerini alacak.

selamlar.

1- Evet,cihazın fişini çek,yazılımı seçip start bas ve fişi tak
2- 4mb yaklaşık 5-7 dakika ,8mb ise biraz daha fazla sürüyor
3- Çıkmayacak,hatta hiç görüntü olmayacak ve hatta uydunun numaralı paneli varsa, onlarda görünmeyecek
4- Cevabı aşağıdaki fotoda :)
5- Benim yüklediklerinde hep % olarak göründü sunplus işlemcide :ok
Çöp olmaz cihaz,yazılım atmadan önce bence dump al,kaç mb flash var ben bilmiyorum yumatuda,ama 4 ise dump alanına "4096" ,8mb ise "8192" yap,bakalım cihazdan çekerse kablo bağlantın doğrudur,çekmezse hatalıdır :ok
Yükleme durumu:
1507dump.png

Dump durumu:
1506dump.png

B Çevrimdışı

baran9763 

Aktif Üye
28 Eki 2020
74
27
teraspy teraspy hocam 8. Adımdan sonra gitmiyor bunun çözümü yokmu. Her loaderi denedim, aygıt yöneticisinden baudrate yi değiştirdim, xp win7 de denedim olmadı bir türlü. İşlemci 1506tv

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri