sunplus 1506 t xx usb mod ok

Akın07 Çevrimdışı

Akın07

Aktif Üye
12 Şub 2021
141
40
Bunlar biliyorsa bağlantı yerini nasıl bilmiyor anlamadım yani dedim ya o kulaklık girişi gibi yere jak,ı takacak diğer ucunu,da pc bağlantısına takacak kendisi yapacaksa ayrı mesele ama uğraşmaya değmez piyasa,da25,50tl civarı diye biliyorum :bilmiyom :bilmiyom
Ustam cihazda rs232 çıkışı için 3 pin koymuşlar kabloları tek tek yer değiştirdim nafile cihaz normal açılıyor hep farklı bir cihaz deniyorum aynı sunplus yükleniyor sorunsuz bu cihaz da ve diğer sungate vipstar plus da yazılım almıyor yazılım yüklemesi yapmasınlar diye engel falan mı koymuşlar anlamadım

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,630
59
Ustam cihazda rs232 çıkışı için 3 pin koymuşlar kabloları tek tek yer değiştirdim nafile cihaz normal açılıyor hep farklı bir cihaz deniyorum aynı sunplus yükleniyor sorunsuz bu cihaz da ve diğer sungate vipstar plus da yazılım almıyor yazılım yüklemesi yapmasınlar diye engel falan mı koymuşlar anlamadım
Olurmu öyle şey akın seri üretim.de hepsi aynı bunumu ayiracaklar ya loader farklıdır ya rs 232 uçları farklı biryerde hata yapıyorsun dur daha dikkatli ol yada Memoli usta,dan bilgi al o bu cihazların dilinden anlar

Akın07 Çevrimdışı

Akın07

Aktif Üye
12 Şub 2021
141
40
Olurmu öyle şey akın seri üretim.de hepsi aynı bunumu ayiracaklar ya loader farklıdır ya rs 232 uçları farklı biryerde hata yapıyorsun dur daha dikkatli ol yada Memoli usta,dan bilgi al o bu cihazların dilinden anlar
Ustam yada söylediğin gibi farklı bir loaderlemi yapılıyor acaba aynı işlemciye sahip başka cihazlarda sorunsuz yazılım atılıyor bu iki cihazda loader görmüyor bir türlü neyse Memoli usta biliyordur belki bı cevap yazar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri